چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱/۲۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۵۶:۵۰ - اذان ظهر:۱۱:۲۶:۳۱ - اذان مغرب:۱۶:۴۶:۳۷
بجنورد
۱۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۷۹۷۹۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ساعت ۸:۱۸
در دیدار فرماندار جاجرم با معاونت وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح شد:

تسریع اتمام پروژه شمش و جلوگیری از واگذاری آلومینا جاجرم به بخش خصوصی

فرماندارجاجرم در دیدار با معاونت وزیر صنعت، معدن و تجارت بر تسریع اتمام پروژه شمش و جلوگیری از واگذاری آلومینا به بخش خصوصی تا تکمیل نهایی پروژه شمش آلومینا تاکید کرد.
تسریع اتمام پروژه شمش و جلوگیری از واگذاری آلومینا جاجرم به بخش خصوصی,

به گزارش عصر اترک به نقل از  پایگاه خبری جاجرم، دکتر محبی فرماندار جاجرم به همراه دکتر قربانی نماینده حوزه انتخابیه شهرستان در مجلس شورای اسلامی، با دکتر کرباسیان معاونت وزیر صنعت، معدن و تجارت و ریس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)دیدار و گفتگو نمودند.

محبی فرماندار جاجرم و دکتر قربانی نماینده حوزه انتخابیه شهرستان در این دیدار ضمن قدردانی از همکاری و مساعدت های مدیرعامل مجموعه آلومینای شهرستان بر تسریع اتمام پروژه شمش و قول مساعد دکتر کرباسیان برای تامین مالی و همچنین تا تکمیل نهایی پروژه شمش آلومینا و جلوگیری از واگذاری آلومینا به بخش خصوصی تاکید نمودند.

همچنین دکتر کرباسیان در خصوص ارائه کمک های مختلف به منظور توسعه و پیشرفت شهرستان جاجرم در حوزه های مختلف قول مساعدت و همکاری دادند و از آمادگی کامل مجموعه آلومینا جهت سرمایه گذاری مشترک با بخش خصوصی در جهت گسترش صنایع جانبی و پایین دستی آلومینا خبر داد.

انتهای پیام/

 

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک