سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲/۱۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۵:۱۳:۰۶ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۵۴ - اذان مغرب:۱۶:۴۳:۲۹
بجنورد
صفر° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۷۹۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ساعت ۱:۵۵

اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا در بازار شهر آشخانه

مسئول بازرسی صنعت، معدن و تجارت شهرستان مانه و سملقان از اجرای طرح تشدید نظارتی ویژه شب یلدا در شهرستان خبر داد.
اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا در بازار شهر آشخانه,

به گزارش عصر اترک به نقل از  پایگاه خبری آشخانه، با توجه به قرار گرفتن در آستانه طولانی ترین شب سال نظارت کشت های نظارتی به منظور جلوگیری از گران فروشی و حمایت از حقوق مصرف کننده و تولید کننده در شهر آشخانه آغاز شده است.
بازدید گشت های نظارتی و تعزیرات حکومتی به صورت ویژه همه‌ ساله در طول فواصل مختلف مانند نوروز، اعیاد، محرم و همچنین شب یلدا با تشدید انجام می شود.

این گشت های نظارتی با حضور نمایندگان فرمانداری، صنعت معدن و تجارت، اماکن عمومی نیروی انتظامی، شبکه بهداشت و درمان، دامپزشکی و اتاق اصناف شهرستان در بازار شهر آشخانه برگزار شد. مسئولان بازرسی در گشت های نظارتی شب یلدا، فاکتورهای خرید و فروش و تطابق قیمت ها، درج قیمت ها بروی اقلام، پروانه کسب، کارت بهداشت و سنجه های بهداشتی را تحت کنترل داشتند.
حسین مقتدایی مسئول بازرسی صنعت، معدن و تجارت شهرستان مانه و سملقان در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: گشت های نظارتی از روز گذشته چهارشنبه 29 آذر ماه سال جاری، بازار شب یلدا را زیر ذره بین قرار داده‌اند و این نظارت تا دوم دی ماه به مدت پنج روز ادامه دارد.
وی با بیان اینکه تا کنون شاهد افزایش قیمت اقلام پر مصرف این شب را شاهد نبوده ایم، افزود: نظارت بر بازار میوه، آجیل، خشکبار فروشی ها و قنادی ها که در این ایام مشتریان زیادی را به‌ خود جذب می کند، انجام می‌شود.
مسئول بازرسی صنعت، معدن و تجارت شهرستان ادامه داد: بازرسین به طور مستمر در حال گشت زنی هستند و اگر تخلفی را مشاهده کنند، بازرسین پرونده تشکیل خواهند داد و تعزیرات حکومتی در همان مکان با توجه به حساس بودن موضوع، اجرای حکم خواهد کرد.


شایان ذکر است شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی و یا کم فروشی موضوع را از طریق سامانه تلفن ۱۲۴ اعلام کنند تا به تخلفات با سرعت‌بیشتر رسیدگی شود.

 

 

انتهای پیام/ فیروزبخت

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک