سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰/۲۳/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۳۰:۳۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۰۰ - اذان مغرب:۱۷:۱۲:۲۶
بجنورد
۱۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۷۹۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ساعت ۱:۵۶
فرماندار جاجرم خبر داد؛

افزایش ۳ برابری اعتبارات مخابرات جاجرم برای افزایش پهنای باند اینترنت پرسرعت

فرماندار شهرستان جاجرم گفت: در راستا توسعه شبکه و خطوط مخابراتی، سرعت انتقال و افزایش پهنای باند اینترنت پرسرعت اعتبارات مخابرات شهرستان جاجرم 3 برابر افزایش پیدا کرده است.
افزایش 3 برابری اعتبارات مخابرات جاجرم برای افزایش پهنای باند اینترنت پرسرعت,

به گزارش عصر اترک به نقل از  پایگاه خبری جاجرم، محبی فرماندار جاجرم با اشاره به لزوم خدمات رسانی مناسبت تر به مردم شهرستان در حوزه ارتباطات گفت : مخابرات بعنوان متولی حوزه ارتباطات باید در تسهیل امور زیربنایی در خصوص تلفن ثابت، موبایل و اینترنت پرسرعت برای عموم شهروندان و روستاییان عزیز تلاش نماید. در همین راستا توسعه شبکه و خطوط مخابراتی، سرعت انتقال و افزایش پهنای باند اینترنت پرسرعت در پی افزایش 3 برابری اعتبارات مخابرات شهرستان جاجرم ایجاد شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان جاجرم ضمن قدردانی از مسولان استانی و شهرستانی اداره مخابرات اظهار داشت : تمام تلاش های مان معطوف به این است که آخرین تکنولوژی ارتباطی روز دنیا را در اقصی نقاط شهرستان به معرض استفاده عموم مردم قرار دهیم.

وی تاکید کرد: در اداره مخابرات شهرستان جاجرم در دولت یازدهم ، دولت تدبیر وامید، از سال 92  اعتباراتی بالغ بر 1 میلیارد و 823 میلیون تومان جهت توسعه تلفن ثابت و تلفن همراه، کابلکشی مسی و فیبر نوری، نصب و راه اندازی کافونوری و اجرای پروژه فایبرهوم برای ارتقا مسیر انتقال مسکن های مهر، بدرالدین، بسیجیان، شهرک اندیشه، شهرک فرهنگیان و خیابان باهنر هزینه شده است.

دکتر محبی در ادامه به اعتبارات تخصیص داده شده در سالهای 93، 94، 95 و 96 در حوزه مخابرات در شهرستان جاجرم اشاره نمود و تصریح داشت : در سال 93 نیز اعتباراتی بالغ بر 1 میلیارد و 986 میلیون تومان صرف پروژه های مختلفی از قبیل نصب و راه اندازی رادیو، توسعه پورت اینترنت پرسرعت، توسعه سوئیچ شهری و روستایی جهت همکدسازی هزینه شده است.

وی با بیان اینکه در سال 94 مبلغ  665 میلیون تومان و در سال 95  مبلغ  685 میلیون تومان اعتبار تخصیص داده شده است افزود: در سال 96 نیز بالغ بر 4 میلیارد و 385 میلیون تومان اعتبار صرف هزینه نصب و راه اندازی سایتهای نسل سوم و چهارم  (3G و 4G ) ، افزایش پهنای باند اینترنت و نصب سوئیچ دیتا در سه بخش مرکزی ، شوقان و سنخواست شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد : در حال حاضر مخابرات شهرستان جاجرم خدمات جدید و فناوری نوین ارتباطی پروژه تانوما ( ftth )  اینترنت فیبرنوری با سرعت 50mg به صورت پایلوت در خیابانهای شهید باهنر و شهید بهشتی جاجرم در دست اقدام دارد.

انتهای پیام

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک