شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۲۹:۴۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۰:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۷۹۸۴۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ - ساعت ۶:۳
دادستان مرکز استان در قیام حماسه ۹دی مردم آشخانه عنوان کرد:

برخی مدیران به وظایف شان عمل نمی کنند

دادستان مرکز استان خراسان شمالی عنوان کرد:ملت ارزشی ایران در 9 دی به تبعیت از ولایت به پا خواستند برای آنکه به جهانیان اثبات کنند که بر ولایت پذیری و انقلابی گری استوارند.
برخی مدیران به وظایف شان عمل نمی کنند ,

به گزارش عصر اترک به نقل از  پایگاه خبری آشخانه، محمد یاران دادستان مرکز استان خراسان شمالی در تجمع سالروز حماسه 9دی مردم شهر آشخانه که در محل مسجد جامع برگزار شد، عنوان کرد: حماسه 9دی پاسخ ملت ایران به بازی ها و جریانات سیاسی داخلی و ایستادگی و پایبندی بر ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی بود.
وی تصریح کرد: ملت ارزشی ایران در 9 دی به تبعیت از ولایت به پا خواستند برای آنکه به جهانیان اثبات کنند که بر ولایت پذیری و انقلابی گری استوارند.
دادستان مرکز استان خراسان شمالی با بیان این که حرکت زلال مردم در حماسه 9 دی سال 88 بیانگر ماندگاری انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران بود، خاطر نشان کرد: ان شاء الله حکومت انقلاب اسلامی به حکومت مهدوی و منجی عالم بشریت متصل گردد.
یاران با تاکید بر مسئولان نظام و مردم به هوشیاری، بصیرت و ایستادگی در مقابل توطئه های دشمن، اظهار کرد: امروزه فضاهای شبکه مجازی بیگانه در حال حمله و براندازی ملت و حکومت است و با تحلیل و تبلیغات پوچ درصدد تضعیف انقلاب هستند.
وی با بیان این که برخی مدیران نه تنها به وظیفه خودشان عمل نمی کنند، بلکه خیانت هم می کنند، خاطر نشان کرد: ما در برخورد با مسئول و مدیر فاسد ابایی نداریم، چرا که برای انقلاب ما، امام (ره)، مقام معظم رهبری، شهدای ما و مردم خون دل ها خورده اند.

 

 

 

انتهای پیام / فیروزبخت

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک