سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲/۱۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۵:۱۳:۰۶ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۵۴ - اذان مغرب:۱۶:۴۳:۲۹
بجنورد
صفر° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۸۴۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ساعت ۷:۲۰
کارشناس مسائل سیاسی:

هوشیاری مردم، باعث خنثی شدن توطئه ها می شود/ مطالبات مردم به حق است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: حمایت رسانه های غربی و خارج نشین و کشور هایی که همیشه دشمنی خود را با ایران نشان داده اند از اغتشاش گران نشان دهنده ی این است که اهدافی جز ایجاد نا امنی و سو استفاده از وضعیت مردم ندارند.
هوشیاری مردم، باعث خنثی شدن توطئه ها می شود/ مطالبات مردم به حق است,

به گزارش عصراترک به نقل از راه ساجده، اعظم السادات افشین فر، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار در رابطه با اغتشاشات چند روزه گذشته اظهار کرد: یک بخش از اغتشاشات اخیر مربوط به مطالبات به حق مردم  است که از شرایط سخت اقتصادی، اوضاع بیکاری خسته و فشار زیادی را متحمل شده اند.

 

افشین فر اضافه کرد: در عین حال مردم مطالبات به حقی دارند که بهتر بود دولت به جای بیان آمار و ارقام که با واقعیت ها فاصله ی زیادی دارد روش درستی را برای رفع مشکلات بر عهده بگیرد.

 

وی خاطر نشان کرد: از طرفی دشمنان خارجی و داخلی که منافعشان در ایجاد بی نظمی در کشور و تزلزل در ارکان نظام است به این اغتشاشات دامن می زنند.

 

افشین فر بیان داشت: اغتشاش گران در کنار مردمی که صادقانه اقدام به بیان خواسته های خود می کردند با سردادن شعار های انحرافی، ضربه زدن به اموال عمومی و تخریب آن ها سعی در ایجاد بی نظمی و کم کردن امنیت در کشور را دارند.

 

وی ادامه داد: با ایجاد این شرایط دولتمردان باید به این فکر باشند که سیاست های اقتصادی را اصلاح کنند، چرا که این اغتشاشات از زمانی اوج گرفت که طرح لایحه بودجه در مجلس در حال بررسی است.

 

این کارشناس سیاسی اضافه کرد: دولت می تواند با سیاست های اقتصادی واقع بینانه شرایط را به سمت آرام کردن مردم پیش ببرد.

 

افشین فر خاطر نشان کرد: حمایت رسانه های غربی و خارج نشین و کشور هایی که همیشه دشمنی خود را با ایران نشان داده اند از اغتشاش گران نشان دهنده ی این است که اهدافی جز ایجاد نا امنی و سو استفاده از وضعیت مردم ندارند.

 

وی گفت: مردم باید هوشیار باشند و فرق بین مطالبات به حقشان را با تشویش اذهان عمومی درک کنند.

 

انتهای پیام/ رحمانی

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک