چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱/۲۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۵۶:۵۰ - اذان ظهر:۱۱:۲۶:۳۱ - اذان مغرب:۱۶:۴۶:۳۷
بجنورد
۱۰° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۸۵۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ساعت ۱:۵۰
فرماندار جاجرم عنوان کرد:

افزایش ۵۰ درصد اعتبارات مقاوم سازی بافت روستاها و اجرای طرح های هادی در جاجرم

فرماندار جاجرم مقاوم سازی بافت روستاها و اجرای طرح های هادی را از اولویت های دولت تدبیر و امید عنوان کرد و گفت: اعتبارات مقاوم سازی بافت روستاها و اجرای طرح های هادی در شهرستان جاجرم نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش یافته است.
افزایش 50 درصد اعتبارات مقاوم سازی بافت روستاها و اجرای طرح های هادی در جاجرم,

به گزارش عصراترک به نقل از پایگاه خبری جاجرم، فرماندار جاجرم با اشاره به اجرای طرح های بهسازی و مقاوم سازی بافت روستاها اظهار داشت : در راستای مقاوم سازی ، بهسازی و نوسازی واحدهای مسکونی روستاها و شهرهای سنخواست ،شوقان و جاجرم، معرفی و انعقاد ۵۵۲ پرونده و اخذ پایان ۴۲۰ واحدمسکونی با اعتباری بالغ بر ۱۲/۵ میلیارد تومان و همچنین ابلاغ اعتبارات جدیدی بالغ بر ۲ میلیارد تومان با رشد ۵۰ درصدی سقف پرداخت نسبت به سنوات گذشته که توسط دولت محترم مصوب و عملیاتی شده است.

وی مقاوم سازی بافت روستاها و اجرای طرح های هادی را از اولویت های دولت تدبیر و امید عنوان کرد و افزود : در راستای کمک به قشر آسیب پذیر و پر تلاش جامعه روستایی ، پرداخت مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان بصورت بلاعوض جهت تکمیل واحد های مسکونی تکمیل نشده از محل تفاهم نامه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رصد و پیگیری می شود.

دکتر محبی تصریح داشت : در راستای توسعه فیزیکی روستاها، احداث ۱۷ سمت توسعه روستایی با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان و همچنین احداث واحد های مسکونی دو معلولی با زمین رایگان و کمک های بلاعوض از اولویت های دولت محترم در این شهرستان می باشد .

فرماندار جاجرم در مورد سایت مسکن مهر نیز گفت : اتمام باقی مانده آسفالت معابر سایت مسکن مهر با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد تومان توسط بنیاد مسکن شهرستان جاجرم انجام شده که قراردادی هم بنیاد مسکن با شهرداری جهت اجرای پیاده رو ها منعقد کرده که از این بخش ۵۰ درصد آن اجرا و مابقی در شرف اجرا می باشد.

وی افزود : جهت احداث محور های دسترسی ۱(جنب پارک)محور دسترسی ۲(جنب فرمانداری) محور دسترسی ۳ (خیابان ۳۴ متری مشرف به پروژه ۲۹۲ واحدی کیش اوریناگ ) با قیر تحویلی بنیاد مسکن و با پیمانکاری شهرداری جاجرم اجرای آسفالت گرم انجام شده است.همچنین با برگزاری جلسات مستمر با پیمانکاران و ادارات ذیربط پروژه سایت مسکن مهر جمع بندی و پیشرفت حداکثر ی را دارد.

مقام عالی دولت در شهرستان جاجرم اظهار داشت : طی ۴ سال فعالیت دولت تدبیر و امید، بالغ بر ۴ میلیارد تومان اعتبار جهت احداث طرح های هادی روستایی هزینه شده است که از این میان می توان به اجرای طرح هادی با حفظ بافت با ارزش روستایی و مهاجرت معکوس روستائیان در روستای کرف اشاره نمود. قابل ذکر است برنامه ریزی های لازم جهت اجرای ۸ طرح هادی روستایی با رشد ۵۰ درصدی صورت گرفته که طی ۳ ماه آینده عملیات اجرایی آنها آغاز و طی ۳ سال به اتمام خواهد رسید و تحویل اهالی محترم این روستاها خواهد شد.

فرماندار جاجرم با اشاره به آسفالت معابر روستایی در سطح شهرستان تصریح داشت : در دولت تدبیر و امید ، در زمینه توزیع قیر رایگان با هدف افزایش سطح کیفی زندگی روستائیان ، شهرستان جاجرم با جذب اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان ، اجرای آسفالت در مناطق روستایی را با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستاهای عمارت ،جوشقان،چهاربید، ارگ ،پشت بام شاهد بود.

انتهای پیام

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک