آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۷۹۸۵۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ساعت ۱۱:۴۰

تظاهرات مردم خراسان شمالی در محکومیت فتنه و اغتشاش برگزار شد+ تصاویر

مردم خراسان شمالی در محکومیت فتنه گران و هنجارشکنان طی یک راهپیمایی پرشور، بار دیگر بصیرت خود را به نمایش گذاشتند.
تظاهرات مردم خراسان شمالی در محکومیت فتنه و اغتشاش برگزار شد+ تصاویر,

به گزارش عصر اترک، مردم خراسان شمالی همگام با سایر مردم ایران اسلامی امروز چهارشنبه طی یک راهپیمایی پرشور و خروشان اغتشاشات اخیر را محکوم و تمام قد حمایت خود را از ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.

 

در بجنورد مرکز استان این راهپیمایی از ساعت 10 صبح از محل مسجد امام خمینی (ره) به سمت مسجد انقلاب در میدان اصلی شهر برگزار شد و راهپیمایان با سر دادن شعارهایی علیه فتنه گران، اقدامات اخیر اغتشاشگران را محکوم کردند.

 

مردم استان چون دیگر مردم ایران اسلامی به صحنه آمده اند تا حماسه ای دیگری را در ۱۳ دی ماه ۹۶ خلق کنند و برگ زرین دیگری از حماسه در کارنامه آنها ثبت شود.

 

مردم در این راهپیمایی بی نظیر و پرشور با  حمل بنرهاو دست نوشته ها و سردادن  شعارهایی نظیر «مرگ بر آمریکا»، « مرگ بر آل سعود مزدور»، «مرگ بر ضدولایت فقیه»، «ای رهبر آزاده، اماده ایم، آماده ایم »، «ما همه باهم هستیم، به عشق رهبر هستیم» و «خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبرماست» بار دیگر حمایت خود از ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی را ثابت و انزجار خود از استکبار جهانی  را اعلام کردند.

 

به گزارش عصر اترک، این راهپیمایی ها همچنین در شهرستان های اسفراین، شیروان، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

مردم اسفراین ، همانند دیگر هم استانی ها در محکومیت فتنه گران و هنجارشکنان طی یک راهپیمایی پرشور، بار دیگر بصیرت خود را به نمایش گذاشتند.

 

 

 

 

راهپیمایی محکومیت و پاسخگویی به هنجارشکنی اخیر استکبار جهانی و دفاع از ولایت و نظام جمهوری اسلامی ایران چهارشنبه در شهر آشخانه برگزار شد.

 

 

مردم بصیر ومومن شیروان امروز با حضور گسترده در راهپیمایی اغتشاش و فتنه اخیر با هدایت صهیونیسم بین الملل را محکوم کردند.

 

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری :

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر