چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱/۲۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۵۶:۵۰ - اذان ظهر:۱۱:۲۶:۳۱ - اذان مغرب:۱۶:۴۶:۳۷
بجنورد
۱۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۸۵۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ساعت ۲:۹
رئیس جهاد کشاورزی جاجرم خبر داد؛

رتبه یک کشوری جاجرم در بحث رفع تداخلات

رئیس جهاد کشاورزی جاجرم با بیان اینکه شهرستان جاجرم در بحث رفع تداخلات رتبه یک کشوری را نیز از آن خود کرده است گفت: از ۲۲پلاک اختلافات بین مردم و ادارات در استان ۱۸ پلاک از شهرستان جاجرم تعیین و وارد فاز اجرایی شد.
رتبه یک کشوری جاجرم در بحث رفع تداخلات,

به گزارش عصر اترک به نقل از  پایگاه خبری جاجرم، جلسه کارگروه رفع تداخلات شهرستان جاجرم با حضور مهندس امیرگواهی بخشدارمرکزی جاجرم کارگروه رفع تداخلات از مهم ترین کارگروهها و کمیسیون های کشوری است که در بخش مرکزی شهرستان جاجرم شروع به کار کرده است.

نامور رئیس جهاد کشاورزی و کمیسیون تداخلات شهرستان جاجرم گفت : کار گروه رفع تداخلات طبق برنامه پنجم جهت تعیین تکلیف کلیه پلاک هایی که دارای مستثنیات و همچنین اراضی ملی است ایجاد شده است که اختلافات بین مردم و ادارات رفع شود که از ۲۲پلاک در استان ۱۸ پلاک از شهرستان جاجرم تعیین شده است و وارد فاز اجرایی شد.

نامور با بیان اینکه شهرستان جاجرم در بحث رفع تداخلات رتبه یک کشوری را نیز از آن خود کرده است افزود :  تصمیم گیری جهت رفع تداخلات بسیار کار ظریف و با دقت بالایی است که در صورت نهایی شدن و بسته شدن پلاک، پلاک دیگر باز نخواهد شد زیرا نیازمند مجوزات کشوری است.

نامور اظهار کرد: نوزدهمین پلاک جهت رفع تداخلات پلاک ۲۷۲موسوم به حجت‌ آباد است که در حال بررسی است و در جلسات بعدی پلاک های مجاور هم انجام خواهد شد.

انتهای پیام

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک