سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲/۱۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۵:۱۹:۱۰ - اذان ظهر:۱۱:۳۸:۴۴ - اذان مغرب:۱۶:۴۶:۴۹
بجنورد
صفر° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۷۹۸۶۵۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ساعت ۴:۱۵
نائب رئیس هیئت جودو و کوراش خراسان شمالی:

بجنورد، میزبان نخستین دوره اردوی کوراش بانوان کشور

نائب رئیس هیئت جودو و کوراش خراسان شمالی از برگزاری نخستین دوره اردوی کوراش بانوان کشور برای اعزام به مسابقات جاکارتای اندونزی در استان خبر داد.
بجنورد، میزبان نخستین دوره اردوی کوراش بانوان کشور,

به گزارش عصر اترک به نقل از راه ساجده، فاطمه فرخی، نائب رئیس هیئت جودو و کوراش خراسان شمالی اظهار کرد: نخستین دوره اردوی کوراش بانوان کشور به میزبانی خراسان شمالی شهر بجنورد از روز جمعه 15 دی کارش را آغاز کرد و تا 22 دی ادامه دارد.

 

وی اضافه کرد: 13 شرکت کننده که منتخبین تیم ملی در مسابقات انتخابی کوراش بانوان در سمنان هستند برای حضور در مسابقات جاکارتای اندونزی با هم به رقابت می پردازند.

 

نائب رئیس هیئت جودو و کوراش استان سهم ایران برای شرکت در این مسابقات را 4 نفر در 3 وزن اعلام کرد.

 

فرخی افزود: 13 بانوی کوراش کار از استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، تهران، همدان، یزد، کهگیلویه و بویر احمد، چهار محال بختیاری، لرستان در این اردو در سه وزن 78-،63-،52- در رده سنی بزرگسالان با هم به رقابت می پردازند.

 

نائب رئیس هیئت جودو و کوراش استان اعلام کرد: آسیه شجاعی، زینب یزدان دوست، اعظم شیرپنجه و مهتاب باغچقی بانوان کوراش کار خراسان شمالی در این اردو هستند.

 

وی بیان کرد: مهری مهرپور از مشهد ، سرمربی و بتول پاکروح از بجنورد مربی گری این اردو را برعهده دارند.

 

نائب رئیس هیئت جودو و کوراش خراسان شمالی در انتها از فریبا باقری باغان، نایب رئیس بانوان انجمن کوراش ایران قدردانی و تشکر کرد وگفت:  با پیگیری ها و برنامه ریزی های وی، این اردو و مسابقات چندین ماه قبل از اعزام به مسابقات جاکارتای اندونزی کارش را آغاز کرد، که قطعا می تواند نتایج مطلوبی برای تیم ایران در این مسابقات داشته باشد.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک