سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲/۱۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۵:۱۳:۰۶ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۵۴ - اذان مغرب:۱۶:۴۳:۲۹
بجنورد
۱۰° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۷۹۸۸۰۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ساعت ۲:۵۹
معاون اقتصادی سازمان اقتصاد و دارایی استان:

۷۳۱ هزار نفر در خراسان شمالی سهام عدالت می گیرند

معاون اقتصادی سازمان اقتصاد و دارایی خراسان شمالی گفت: 731 هزار و 441 نفر  ثبت نامی در خراسان شمالی که در سامانه سهام عدالت، شماره حساب شبا خود را ثبت کرده اند، مشمول دریافت سهام عدالت شدند.
731 هزار نفر در خراسان شمالی سهام عدالت می گیرند,

مجید درخشانی، معاون اقتصادی سازمان اقتصاد و دارایی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، با بیان اینکه پرداخت سود سهام عدالت از 18 دی ماه آغاز شد، اظهارکرد: از خراسان شمالی 731 هزار و 441 نفر که به صورت قطعی در سامانه سهام عدالت ثبت نام و شماره حساب شبای خود را در این سامانه ثبت کرده بودند، مشمول دریافت سود سهام عدالت شدند.

 

وی با بیان اینکه سهام داران، سود سهام عملکرد سال 95 خود را دریافت خواهند، گفت: سهامداران سهام عدالت در سه مرحله تا پایان سال جاری این سود را دریافت می کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: مبلغ سودی که هر سهامدار دریافت می کند به ارزش سهام آنان بستگی دارد که سهامداران کل مبلغ سود خود را طی سه مرحله دریافت خواهند کرد.

 

درخشانی خاطرنشان کرد: سود سهام عدالت برای افرادی که  سهام عدالت آنها کامل و یک میلیون تومان است از جمله مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، 150 هزار تومان خواهد بود که در سه مرحله( هر مرحله 50 هزار تومان)  از امروز واریز می‌شود.

 

وی ادامه داد: برای سایر افراد نیز که سهام عدالت آنها حدود 470 هزار تومان است و هنوز تکمیل نشده این سود حدود 75 هزار تومان محاسبه شده و در سه نوبت(هر نوبت 25 هزار تومان) واریز خواهد شد.

 

وی یادآور شد سود سهام عدالت متوفیان مشمول نیز پس از اینکه وارثان آنان مشخص شوند به حساب وارثان واریز خواهد شد.

 

وی در پاسخ به این سئوال که سهامدارانی که برای دریافت سهام خود اقدام نکرده اند تا چه تاریخی مهلت دارند؟، اعلام کرد: این سهامداران به محض اینکه شماره حساب شبای خود را در سامانه سهام عدالت وارد کنند مشمول دریافت سود سهام عدالت می شوند.

 

به گزارش عصر اترک، افرادی که سوالی در این زمینه دارند، می توانند با تلفن مرکز پاسخگویی سهام عدالت به شماره 83338-021  و یا با مراجعه به سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir  در میان بگذارند.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک