سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲/۱۱/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۵:۱۳:۰۶ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۵۴ - اذان مغرب:۱۶:۴۳:۲۹
بجنورد
۱۰° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۹۰۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ساعت ۱۵:۱۰
شهردار بجنورد:

نگاهمان به بحث سرمایه گذاری فرابخشی است

شهردار بجنورد بابیان این که نگاه مان در بحث سرمایه گذاری فرابخشی است یکی از دستورهای کاری شهرداری در توسعه اقتصادی را بر مبنای سرمایه گذاری عنوان کرد.
نگاهمان به بحث سرمایه گذاری فرابخشی است,

به گزارش خبرنگار عصراترک،روح الله براتیان،شهردار بجنورد در اولین همایش تخصصی سرمایه گذاری در مدیریت شهری یکی از مباحث توسعه اقتصادی را برمبنای سرمایه گذاری عنوان کرد که این مهم در دستور کار شهرداری قرار دارد.

وی بابیان این که نگاه مان در مباحث سرمایه گذاری باید فرابخشی باشد،گفت:اگر بخواهیم توسعه اقتصادی در شهرها اتفاق بیفتد نیازمند همگرایی در بخش فرابخشی سازمان ها است.

وی از حضور تیم 60 نفره توسعه مدیریت شهری به استان خبر داد و افزود:این تیم به مرکزیت شهر بجنورد توسعه شهری استان را به عهده خواهند داشت.

وی عامل مهم دعوت این تیم را توسعه شهری استان آذربایجان شرقی به ویژه شهرداری تبریز به عنوان بزرگترین شهرداری موفق در بحث سرمایه گذاری اعلام کرد که به رهبری دکتر ندیم به عنوان پدر سرمایه گذاری در شهرداری کشور شناخته شده است، هدایت می شود.

وی افزود:برنامه ریزی شده این تیم در توسعه شهری در یک سال گذشته طی 12 ماه با برنامه های منسجم در توسعه شهری و استان فعالیت داشته باشند.

وی اظهار داشت: برهمین اساس از ابتدای بهمن ماه هر هفته یک همایش کارگاه تخصصی با ماهی 4 جلسه ادامه خواهد داشت و در نهایت همایش سرمایه گذاری بین المللی برگزار خواهیم کرد.

براتیان افزود:هم اکنون با شرکت های موثر سرمایه گذاری در امور بین الملل برای ادامه فعالیت در بحث توسعه شهری در حال رایزنی هستیم.

شهردار بجنورد بابیان این که  فرصت های سرمایه گذاری را تبدیل به بسته های سرمایه گذاری برای دفاع در جلسات مذاکره خواهیم کرد از پیش بینی 150 میز مذاکره در این زمینه خبر داد.

وی از برگزاری همایش ملی سرمایه گذاری در اردبیهشت ماه سال آینده در مرکز استان خبر داد.

مهدی محمدی،رییس شورای شهر بجنورد نیز به سفر تبریز در باب بررسی نقاط سرمایه گذاری  در این شهر اشاره کرد و عامل موفقیت توسعه شهری تبریز را در انسجام مدیران و طرح های مطالعاتی و پرداخت علمی به نحوه سرمایه گذاری ذکر کرد.

وی افزود: حال امروز کلید شروع پردازش موفقیت توسعه شهری تبریز با برگزاری این همایش در بجنورد آغاز کردیم.

محمدی استراتژی توسعه شهری،بردینگ و بسته های سرمایه گذاری را 3 عامل مهم در حوزه مطالعاتی توسعه شهری عنوان کرد و افزود:در این سه حوزه قرار است طرح های مطالعاتی برمبنای سوابق تجربی در استان خراسان شمالی و در شهر بجنورد به صورت پایلوت انجام شود.

وی به پتانسیل های فراوان خراسان شمالی در حوزه توسعه شهری اشاره کرد و افزود:زمانی توسعه و اقتصاد پایدار اتفاق می افتد که  پذیرای سرمایه های پراکنده در اقصی نقاط کشور باشیم.

 

انتهای پیام /ب

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک