سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰/۲۳/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۴:۳۰:۳۵ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۰۰ - اذان مغرب:۱۷:۱۲:۲۶
بجنورد
۱۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۲۷۹۹۰۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ساعت ۹:۴۴
فرمانده سپاه شیروان :

دهه فجر یادآور استکبارستیزی و فرصت مناسبی برای بصیرت افزایی است

فرمانده سپاه شیروان گفت: ایام الله دهه مبارک فجر یکی از مهم ترین مناسبت های کشوری محسوب می شود چرا که این دهه، یاد آور مبارزه در مقابل استکبار و ایستادگی در مقابل ظلم است .
 دهه فجر یادآور استكبارستیزی و فرصت مناسبی برای بصیرت افزایی است

به گزارش پایگاه خبری شیروان ؛ سرهنگ حسین اکبری فرمانده محترم سپاه شیروان در دیدار باشهردار زیارت 22بهمن را حکم عیدغدیرخواندوگفت: بیست و دوم بهمن، در حکم عید غدیر است؛ زیرا در آن روز بود که نعمت ولایت، اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهی، برای ملت ایران صورت عملی و تحقق خارجی گرفت،هر گاه و هر جا که از پیروزی ۲۲ بهمن یادی و نامی آورده می شود، چهره ی شهید و نقش خونین شهادت، در برابر چشم ها پدیدار می گردد.

سرهنگ اکبری درادامه به نامگذاری 22-12 بهمن پرداخت وگفت: دهه فجر از 22 تا 12بهمن ماه است که به نام دهه فجر نامگذاری شده و بهترین اسمی است که از قرآن گرفته شده است،ریشه نامگذاری این دهه مربوط است به قصه ای که قرآن نقل می کند و به دلیل این فجر و شکافته شدگی، حقایقی از اسلام، قرآن و انقلاب عظیم اسلامی نمایان گشت، نامگذاری روی این دهه بسیار مبارک و بجاست.

این مقام مسئول تصریح کرد : جشنهای دهه مبارکه فجر باردیگر ضرورت توجه به شعارها، ارزشها و آرمانهایی را که شهیدانمان در روزهای آتش و خون برای تحققشان جان باختند، یادآور می شویم و براین حکمت آن پیر فرزانه و امام انقلابمان در وصیتنامه تاکید می ورزیم که: درجهان حجم تحمل زحمتها و رنجها و فداکاریها و جان نثاریها و محرومیتها مناسب حجم بزرگی مقصود و ارزشمندی و علو رتبه آن است،آنچه که شما ملت شریف و مجاهد برای آن به پاخاستید و دنبال می کنید و برای آن جان و مال نثار کرده و می کنید والاترین و بالاترین و ارزشمندترین مقصدی است و مقصودی است که از صدر عالم در ازل و از پس این جهان تا ابد عرضه شده است و خواهدشد و آن مکتب الوهیت به معنی وسیع آن و ایده توحید با ابعاد رفیع آن است.

فرمانده محترم سپاه شیروان افزود:  حادثه بیست‌ودوم بهمن و پیروزی انقلاب، پایان تحقیر ملت ایران بودو راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن در جهان یک پدیده بی نظیر است؛ هیچ کشوری در هیچ مراسمی چنین اجتماعی را در شهرهای بزرگ و کوچک به خود نمیبیند و به یاد ندارد؛ این مخصوص شماست ،راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن مظهر اقتدار ملی است؛ نشان‌دهنده‌ی عزم عمومی ملت ایران است؛ مظهر همان چیزی است که هر دشمنی را در هر حد و اندازه‌یی از اقتدار نظامی و تواناییهای تبلیغاتی و سیاسی، مرعوب میکند،ملت ایران هر سال با حرکت خود در بیست‌ودوم بهمن، دشمن را در جای خود متوقف و وادار به عقب‌نشینی کرده.

اکبری بیان کرد: بزرگداشت دهه ی فجر فقط گرامیداشت خاطره ی شیرین انقلاب نیست بلکه اصل این مراسمات استمرار انقلاب است،انقلاب ما نه تنها مستمر بلکه بالنده و رو به گسترش است.

اکبری ادامه داد: تا همین 10 سال پیش هم بسیاری آرزوی غربی شدن داشتند اما حالا هیچ کس جرات اینجور حرف زدن ها را ندارد، و همه ی اینها نشانه ی این است که این انقلاب نه تنها مستمر بوده بلکه به بالندگی نیز رسیده است.

وی گفت: به مردم شریف شیروان وزیارت عرض می کنم که مراقب باشید از حرکت طوفنده ی انقلاب باز نمانید و بدانید که برای هیچ کس ضمانت نامه ننوشته اند و تجربه در این چند سال نشان داده که هرکس در این چند سال از مسیر انقلاب جا مانده برای همیشه جامانده است.

 

 

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک