پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱/۱۶/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۲۳:۳۰ - اذان ظهر:۱۱:۵۰:۲۰ - اذان مغرب:۱۷:۰۷:۰۷
بجنورد
۱۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۹۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ساعت ۱۱:۴۶
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گفت‌وگو با فارس:

«صداقت و واقعی بودن» از ویژگی‌های خبر خوب است

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: واقعی بودن، صداقت و درست بودن از جمله ویژگی‌های خبر خوب است و کسی که خبر می‌نویسد باید دارای ذهن و نگاه مثبت باشد.
«صداقت و واقعی بودن» از ویژگی‌های خبر خوب است,

‌حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص «ویژگی خبر خوب»، اظهار داشت: پس از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، به آستانه پختگی جمهوری اسلامی در راستای اندیشه امام(ره) می‌رسیم و برگزاری جشنواره خبر خوب، کار بسیار خوبی است که خبرگزاری فارس انجام داده است.

وی ادامه داد: آن چیزی که امروز جامعه به آن نیاز دارد مبتنی بر واقعیت، امید، انگیزه و اعتماد است که برخاسته از روح حاکم بر انقلاب اسلامی است.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان افزود: امروز واقعیت‌های درونی نظام و پیشرفت‌هایی که در عرصه‌های مختلف شاهد هستیم بسیار گسترده است و اگر می‌خواهیم پیش از این پیشرفت داشته باشیم باید امید، نشاط و پویایی در دل دانش‌آموزان کاشته شود که خبر خوب که مبتنی بر واقعیت است، می‌تواند اثر بخش باشد.

علامتی با اشاره به ویژگی خبر خوب، خاطرنشان کرد: واقعی بودن، صداقت و درست بودن از جمله ویژگی‌های خبر خوب است و کسی که خبر می‌نویسد باید دارای ذهن و نگاه مثبت باشد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک