چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۱۷/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۶:۲۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۵۰ - اذان مغرب:۲۰:۲۱:۵۸
بجنورد
-

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۷۹۹۴۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ساعت ۱:۲۵
در دهه فجر امسال انجام می شوند؛

افتتاح ۱۷ واحد صنعتی جدید در شهرک های صنعتی خراسان شمالی/کلنگ احداث ۲ واحد صنعتی جدید بر زمین می خورد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی از افتتاح 17 واحد صنعتی جدید در چهار شهرک صنعتی خراسان شمالی در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: این واحدها با سرمایه گذاری 22 میلیارد تومان آماده بهره برداری شده اند.
افتتاح 17 واحد صنعتی جدید در شهرک های صنعتی خراسان شمالی/کلنگ احداث 2 واحد صنعتی جدید بر زمین می خورد,

سیاوش وحدت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک در این باره اظهار کرد: در دهه فجر امسال هفت واحد صنعتی در شهرک صنعتی کارگاهی بجنورد، هفت واحد صنعتی در شهرک صنعتی بیدک، یک واحد در شهرک صنعتی بجنورد و دو واحد نیز در شهرک صنعتی شهرستان فاروج به بهره برداری خواهند رسید.

وحدت با اعلام اینکه این 17 واحد با سرمایه گذاری 22 میلیارد تومان آماده بهره برداری شده اند، گفت: با راه اندازی این واحدها برای 195 نفر فرصت اشتغال ایجاد می شود.

وی تصریح کرد: این واحدها در زمینه تولید محصولات مصنوعات چوبی، آبنبات، پنجره های ( یو پی وی سی ) پنیر، شیر خشک، فرآورده پروتئینی گیاهی، کیف پارچه ای، ظروف یکبار مصرف مقوایی و کاغذی، درب آسانسور و بازیافت محصولات پلاستیکی هستند.

وی افزود: واحدهای تراشکاری و فلزکاری نیز از دیگر واحدهای صنعتی این 17 واحد آماده بهره برداری در دهه فجر هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی خاطر نشان کرد: سرمایه گذاران این 17 واحد در شهرک های صنعتی یاد شده بومی هستند.

افزون بر این، وی اعلام کرد: در دهه فجر امسال همچنین کلنگ احداث بنای دو واحد صنعتی جدید دیگر در زمینه فرآوری برنج در منطقه ویژه اقتصادی استان بر زمین زده می شود.

وی همچنین در خاتمه از بهره برداری از دو پروژه زیر ساختی شرکت شهرک های صنعتی استان در دهه فجر امسال نیز خبر داد و در این باره گفت: این پروژه ها شامل اجرا و تکمیل ایستگاه تقلیل فشار گاز و شبکه توزیع گاز داخلی و احداث یک باب ایستگاه ( تی بی اس ) تقلیل فشار گاز در ناحیه صنعتی مهمانک شهرستان مانه و سملقان هستند.

وحدت افزود: برای این دو پروژه 105 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی در ادامه همچنین عنوان کرد: در منطقه ویژه اقتصادی استان نیز با اعتبار شش میلیارد و 400 میلیون تومان عملیات زیر ساختی و خیابان سازی فاز یک، اجرای شبکه آب، آسفالت خیابان و احداث سردر انجام و تکمیل شده است.

وی خاطر نشان کرد: شرکت شهرک های صنعتی استان 18 قرارداد جاری با پیمانکاران در زمینه عملیات زیرساختی برای شهرک های صنعتی استان را منعقد کرده است که هم اکنون اجرای آنها در دست انجام است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی افزود: امیدوار هستیم که این 18 قرارداد در سال آینده به بهره برداری برسند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک