سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۵۹:۳۰ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۳۱ - اذان مغرب:۱۷:۴۲:۳۴
بجنورد
۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۹۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ساعت ۲:۵

ایجاد ۲۷۰ شغل در سال ۹۶ توسط کمیته امداد اسفراین

رئیس کمیته امداد امام خمینی اسفراین گفت: در سال 96 با پرداخت 45 میلیارد ریال اعتبار ،270 شغل برای مدد جویان تحت پوشش ایجاده شده است.
ایجاد 270 شغل در سال 96 توسط کمیته امداد اسفراین,
به گزارش عصر اترک به نقل از  سپهرآیین ، مهدی منادی رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان اسفراین در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: کمیته امداد در سال 1357 با دستور رهبر کبیر انقلاب به عنوان یک نهاد فرهنگی و حمایتی تاسیس شد.

 وی با بیان اینکه کمیته امداد در بعد فرهنگی بر روی تمامی اقشار جامعه کار می کند گفت: در هدف فرهنگی وظیفه اصلی کمیته امداد توسعه انفاق و احسان و نیکوکاری است که همه اقشار مختلف جامعه را در بر می گیرد.

منادی با اشاره به وظیفه حمایتی کمیته امداد افزود: در دهه های اول انقلاب به واسطه اینکه کشور بیشتر درگیر جنگ بود،کمیته امداد در کنار دولت در بحث حمایتی بسیار قوی و پررنگ تر وارد شد و اشتغال مددجویان،هزینه های درمان و حمایت از خانواده های تیازمند را پیش گرفت.

وی در ادامه گفت: در حال حاظر که وضعیت بهتر از قبل شده است ،کمیته امداد خارج از بعد حمایتی که وظیفه ذاتی آن است بحث توامند سازی خانواده های نیازمند را در دستور کار قرار داده است.

رئیس کمیته امداد تصریح کرد: در بحث توامند سازی خانواده های نیازمند، واحد اشتغال این سازمان با مشاوره و پرداخت تسهیلات اشتغال زایی با بهره کم این هدف را دنبال می کند که در در حال حاضر جهت تحقق این هدف، با پرداخت 45 میلیارد اعتبار ار محل اعتبارات بانکی برای 270 مددجو در سال 96 شغل ایجاد کرده است.

وی همچنین با تشریح دیگر خدمات ارائه شده این سازمان  گفت: در سال 96 تعداد 34 واحد مسکونی با اعتبار 5 میلیارد ریال  را برای مددجویان تحت پوشش ساخته ایم که از این تعداد 15 واحد روستایی و 19 واحد شهری بوده است.

انتهای پیام/

 

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک