پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۱:۲۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۲ - اذان مغرب:۲۰:۰۳:۳۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۹۹۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ساعت ۰:۵۹

اجرای بیش از ۵۰۰ برنامه ورزشی در خراسان شمالی به مناسبت دهه فجر

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان خراسان شمالی با اشاره به اجرای بیش از 500 برنامه به مناسبت دهه فجر استان گفت مسابقات مختلفی در اکثر شهرستان‌ها به مناسبت این ایام برگزار می‌شود که محوری‌ترین آن پیاده روی‌های خانوادگی است.
اجرای بیش از 500 برنامه ورزشی در خراسان شمالی به مناسبت دهه فجر,

به گزارش عصر اترک به نقل از فاروج من، کوروش بهادری گفت در ایام الله دهه فجر بیش از 500 برنامه مختلف دینی، مذهبی و ورزشی برنامه ریزی شده و در سطح تمامی شهرستان‌های استان در حال اجرا هستند.

بهادری برجسته‌ترین برنامه این ایام را پیاده روی خانوادگی دانسته و افزود: این برنامه در اکثر شهرستان‌های استان برگزار شده و در مرکز استان نیز همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی برای تاریخ 20 بهمن ماه پیش بینی شده است، این مراسم به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش شده و یک دستگاه خودروی پراید، چند دستگاه دوچرخه و هدایای دیگر برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان خراسان شمالی با اشاره به اجرای مسابقات بومی محلی در مناطق مختلف استان گفت امروز هم نزدیک به 12 رشته مختلف طی مسابقه بومی محلی روستای قلعه صفا در شهرستان فاروج برگزار شد که با حضور مردم از شور و نشاط خاصی برخوردار بود.

وی ادامه داد مفاد این مسابقات با توجه به مکان روستا انتخاب می‌شوند به همین خاطر برای اهالی و شرکت کنندگان نشاط و لذت خاصی را فراهم می‌آورد.

بهادری هدف از برگزاری این مسابقات را توسعه ورزش‌های بومی محلی در تمام نقاط استان اعلام کرده و افزود به دنبال این هستیم تا با برگزاری جشنواره‌های مختلف در سراسر استان و روستاهای مختلف تیم استان را برای شرکت در مسابقات کشوری انتخاب کنیم.

وی به حمایت‌های ویژه اداره ورزش و جوانان از این مسابقات اشاره کرده و گفت هر کدام از روستاها که جشنواره ویژه‌ای برگزار کنند هزینه جشنواره‌ها را تقبل کرده و کمک‌های خاصی را به روستاها خواهیم داشت، سعی می‌کنیم تا با در اختیار گذاشتن تجهیزات ورزشی، جوانان روستاها بتوانند در راستای توسعه سلامتی خودشان گام بردارند.

 بهادری از بیشتر شدن تعداد این جشنواره خبر داد و خاطر نشان کرد برنامه‌های ویژه‌ای در هیئت روستایی و عشایری استان برنامه ریزی و به هیئت‌های شهرستانی اعلام شده است، در سال 97 شاهد برگزاری جشنواره‌های مختلف و متفاوت در اکثر شهرستان‌ها، روستاها و مراکز بخش خواهیم بود.

 

انتهای پیام. /

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک