یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۵/۲۶/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۳۶:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۵۰ - اذان مغرب:۲۰:۱۳:۳۳
بجنورد
۲۱° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۹۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ساعت ۱۰:۵۵

استقبال ١٤هزارنفری از جشنواره فیلم فجرخراسان شمالی

سرپرست معاونت هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از استقبال حدود ١٤ هزارنفری مردم استان از فیلم‌های فجر در سومین دوره از این جشنواره خبر داد.
استقبال ١٤هزارنفری از جشنواره فیلم فجرخراسان شمالی,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک؛ ابوالحسن حیدری اظهار داشت: حدود ١٤هزار نفر در سومین دوره از جشنواره فیلم فجر به سالن سینما گلشن آمدند و میزان فروش گیشه نیز بیش از ٢٢ میلیون تومان بوده است.

 

وی افزود: خوشبختانه میزان سرانه مصرف فرهنگی در استان افزایش پیداکرده است و این دوره از جشنواره فیلم فجر نیز نسبت به ادوار گذشته با استقبال بیشتری مواجه شده است.

 

حیدری عنوان کرد: فیلم فجر در واقع عصاره سینمای ایران بوده و برگزاری این جشنواره نیز سرآغازی برای رویدادهای خوب در این حوزه است.

 

سرپرست معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه سال گذشته ١٣ هزار نفر از فیلم‌های جشنواره فجر در استان استقبال کردند، افزود: با توجه به فضای رسانه‌ای ایجادشده در خصوص این جشنواره، امسال میزان استقبال افزایش پیدا کرد.

 

گفتنی است؛ هم‌زمان با برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در پایتخت، سومین دوره این جشنواره در خراسان شمالی نیز با اکران ١٦ فیلم فاخر این جشنواره از ١٤ بهمن‌ماه جاری آغاز شد و امشب به کار خود پایان داد.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری :

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک