سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۵۹:۳۰ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۳۱ - اذان مغرب:۱۷:۴۲:۳۴
بجنورد
۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۰۲۶۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ساعت ۴:۱۷

دیدار عصرگاهی محسن هاشمی و جهانگیری

رئیس شورای شهر تهران از دیدار با معاون اول رئیس جمهور با موضوع واگن های مترو کلان شهرها ساعت ۱۶ عصر امروز (۲۵ بهمن ماه) خبر داد.
دیدار عصرگاهی محسن هاشمی و جهانگیری,

محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در خصوص سرانجام نامه شورا به معاون رئیس جمهور گفت: این دیدار ساعت ۴ بعدازظهر انجام می شود و در خصوص واگن های مترو است.

وی توضیح داد: به دلیل مصوبه دو هزار واگن مترو به کلان شهرها از جمله تهران توسط وزارت کشور پیگیری می شود و باید بانک مرکزی، بانک عامل، وزارت صنایع و ... در این خصوص همکاری های لازم را انجام دهند، درخواست ما برای سرعت بیشتر این واگذاری است و امروز ۴ بعدازظهر جلسه ای در این رابطه داریم.

وی در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص استعفای مسجدجامعی از ریاست ستاد شورایاری ها گفت: ایشان نامه ای نوشته اند و درخواست استعفا از ریاست ستاد شورایاری ها را مطرح کرده اند که باید در کمیسیون فرهنگی و هیات رئیسه بررسی شود.

وی همچنین در خصوص به هم ریختگی جلسه بررسی لایحه بودجه در صحن شورا توضیح داد: در خصوص بودجه روز یکشنبه نشستی با رسانه ها خواهم داشت اما به هم ریختگی وجود ندارد زیرا سابقه نداشته به صورت کد پروژه ای موضوعات در صحن مطرح شود و بررسی کد پروژه ها به این صورت بسیار خوب است.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک