چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۰ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۱۴ - اذان مغرب:۱۸:۱۰:۲۵
بجنورد
۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۰۳۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ساعت ۸:۱۱
امام جمعه ی شهرستان جاجرم:

در راهپیمایی بیست و دوم بهمن جای طرح مسائل حاشیه ای نبود/مطالبات مردم ایجاد اشتغال و رفع رکود است

امام جمعه شهرستان جاجرم ضمن تشکر از مردم برای شرکت در راهپیمایی تماشایی ۲۲ بهمن گفت: در راهپیمایی وحدت آفرین ۲۲ بهمن جای طرح بعضی از مسائل تفرقه آمیز نبود مردم از طرح مسائل بیهوده از سمت هرکسی هم که باشد بیزارند.
در راهپیمایی بیست و دوم بهمن جای طرح مسائل حاشیه ای نبود/مطالبات مردم ایجاد اشتغال و رفع رکود است,

به گزارش عصر اترک به نقل از   پایگاه خبری جاجرم؛حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان جاجرم در خطبه های عبادی سیاسی این هفته شهرستان جاجرم ضمن تقدیرو تشکر از حضور تماشایی مردم در راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه افزود: مردم به مسئولین کشور فهماندند که ما از نظام و دشمن غافل نیستیم و مسئولین هم غافل نباشند و با وفاداری خودتان نسبت به مردم و نظام دشمن را ناامید کنند.

وی با اشاره به پیام هایی که  مردم با حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای مسئولین داشتند گفت:مردم با حضور خودشان اعلام کردند که با لبیک رهبری ۲۲بهمن را تماشایی کردیم و مسئولین هم با کارهایشان کشور را تماشایی کنند،ما فرزندان مردم و ولایت هستیم شما هم سعی کنید سربازی ولایت را کنید
،ما مردم باهم متحدیم شما هم باهم متحد باشید.

موسوی با اشاره به اینکه مطالبات مردم در ۲۲ بهمن حاشیه سازی نبود و مسائل مردم فرعی نیست تصریح داشت:مردم از طرح مسائل بیهوده از سمت هرکسی هم که باشد بیزارند و خود حضور باشکوه مردم در راهپیمایی یک رفراندم برای نظام بود و طرح برگزاری رفراندم در روز وحدت ملی باعث تفرقه در کشور شد.

خطیب جمعه جاجرم با اشاره به خارج شدن شرکت آلومینا از لیست واگذاری خصوصی سازی گفت: خصوصی شدن کارخانه ی آلومینا برای شهر ما خطر جدی بود و خوشبختانه این خطر رفع شد و از مسئولینی که این تصمیم را گرفته اند تشکر میکنیم و امیدواریم در بحث اشتغال، نیروهای بومی را درنظر داشته باشند.

وی ابراز داشت:شما مسئولین همگی منتخب مردم هستید و منتخب باید مطالبات انتخاب کننده را دنبال کند و از مهم ترین مطالبات مردم اشتغال و رکود است که بازارهای ما هیچ رونقی نمیبیند مشکل مردم گرانی است که درکشور ما گرانی درهمه ی کالاها و اقلام اثر گذاشته است.

وی خطاب به مسئولین گفت:مسئولین بدانید ما ضمن حمایت و حضور مشکلاتمان رافراموش نکردیم شماهم با حاشیه پردازی ها مشکلاتمان را فراموش نکنید که اگر در عمل کاری نکنید این بی صداقتی است.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: پیام رهبر به مسئولین این است که مسئولین از مردم قدر شناسی کنند و کاری کنند که با استقامت کامل و نیروی جهاری از آرمان های انقلاب دفاع کنند از ملت عقب نمانند که  مردم ما بصیر و وفادارند.

وی با تاکید بر اینکه با شعار آدم غیر صادق،صادق نمی شود تصریح کرد: همواره در مسیر دین از توطئه های دشمن محزون نباشید تا زمانی که با ایمان به رهبران الهی فاصله نگرفتید پیروزی با ما ست فدایی اسلام و ایمان شدن را از حضرت زهرا بیاموزید‌.

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر جاجرم ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت حضرت فاطمه زهرا س افزود:مردم ما فاطمی وار از جایگاه فرزند زهرا دفاع خواهند کرد و تا آخرین نفس ثابت قدم خواهند بود.

وی اظهار کرد: امت اسلامی تا وقتی که با ولایت و رسول الله بودند پیروز بودند و تا از امام علی فاصله گرفتند چه بلاها که بر سر امت اسلامی نیامد امروز هم اگر از ولایت فاصله بگیرند آمریکا و اسرائیل کشور را نابود خواهند کرد که باید از گذشته درس گرفت و اجازه ی این چنین اتفاق هایی را نداد.

امام جمعه شهرستان جاجرم  با بیان اینکه هدف دشمن عوض کردن فرهنگ فرزندان ما است افزود:بدانید از آفت های تربیت دینی، دشمنان ما هستند آنها نمیگذارند فرزندان ما تربیت دینی داشته باشند مسیر غربی را به آنها نشان می دهند،با کسانی که دین شمارا به مسخره میگیرند دوست نشوید. انبیا الهی یکی از مهم ترین مسائلی را که مدنظر داشتند تربیت دینی است که فاطمه زهرا تلاشش این بود که فرزندانش را با تربیت دینی بزرگ کند که در راس آن حیا است که حیا تمام دین است.

وی با بیان اینکه مواظب باشید دچار آفت های دین نشوید گفت: یکی از آفت های دین تفرقه است، از معضلات و آسیبهای جدی این است که سلیقه ی پدرو مادر باهم هم خوانی ندارد و بچه ها را گیج میکند و نمی توانند تصمیم های جدی را بگیرند.

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک