پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۳۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۶:۲۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۰۱۳۶۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ساعت ۶:۲۶

یکه‌تازی ووشوی فاروج در استان خراسان شمالی

فاروج من-تیم 10 نفره ووشوی فاروج با کسب ده مدال مختلف در مسابقات روز گذشته بجنورد یکه‌تازی خود در این ورزش رزمی را ادامه داد
یکه‌تازی ووشوی فاروج در استان خراسان شمالی,

به گزارش عصر اترک به نقل ازفاروج من  علی دلیر گفت: مسابقات استانی ووشو جام بزرگداشت استاد رحیم حمیدی نسب از پیشکسوتان و بنیان‌گذاران ووشوی خراسان بزرگ روز گذشته در مجموعه ورزشی علی دخت بجنورد برگزار شد.

دلیر ادامه داد: در این مسابقات 90 ووشوکار از تمامی شهرستان‌های استان خراسان شمالی در غالب 13 تیم و سه رده سنی نونهالان در 8 وزن، نوجوانان در 8 وزن و جوانان نیز در 10 وزن به رقابت پرداختند، شهرستان فاروج نیز یک تیم 10 نفره به این مسابقات اعزام کرده بود.

مسئول کمیته مسابقات هیئت ووشوی خراسان شمالی به درخشش چندباره تیم اعزامی فاروج اشاره‌کرده و افزود: تیم شهرستان فاروج به‌عنوان قطب ووشوی استان همچون دوره‌های قبل خوش درخشیده و هر ده نفر اعزامی موفق به کسب مدال و رتبه شدند.

وی افزود: برای تیم فاروج امیرمحمد قربانیان، امیرمحمد شاکری، محمد نادمی، سید علی حیدری، پوریا قربانیان و محمدعلی حیدری مدال طلا کسب کرده و امیررضا سیاوشی، محمدمهدی شاکری و سهیل قربانی مدال نقره و محمدجواد سامعی فر نیز موفق به کسب مدال برنز شدند.

دلیر ادامه داد: تعداد 55 تن ووشوکار از شهر و روستاهای مختلف شهرستان در هیئت ووشو سازمان‌دهی شدند و در دو مقطع مبتدی و پیشرفته مشغول به فعالیت هستند و پتانسیل خوبی برای ادامه این موفقیت‌ها در شهرستان وجود دارد.

وی به برگزاری لیگ ووشوی استان در سال آینده اشاره‌کرده و گفت: فاروج به‌عنوان قطب ووشوی خراسان شمالی بایستی در این مسابقات حضوری قدرتمند داشته باشد اما برای این حضور حمایت مسئولین و اسپانسر مهم‌ترین خواسته‌های ووشوکاران شهرستان است.

سرپرست هیئت ووشوی شهرستان فاروج گفت: این جوانان سرمایه‌های شهرستان هستند و بایستی به کار گرفته‌شده و نهایت استفاده از این استعداد آن‌ها صورت گیرد، البته از اداره ورزش و جوانان فاروج باید تشکر داشته باشیم که حمایت‌های بی‌نظیری در حد توان خود را طی سال اخیر از این جوانان داشته است.

 

انتهای پیام./

 

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک