جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۶/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۲۷:۵۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۲:۱۲ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۳۷
بجنورد
۳۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۱۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ساعت ۶:۴۱
فرماندار شهرستان جاجرم تاکید کرد:

لزوم توجه بیشتر به پژوهش سرا و آزمایشگاه ها

فرماندار شهرستان جاجرم گفت: توجه بیشتر به پژوهش سرا و آزمایشگاه زمینه تشویق، ترغیب و گرایش به رشته‌های فنی را بیشتر می‌کند.
لزوم توجه بیشتر به پژوهش سرا و آزمایشگاه ها,

به گزارش عصر اترک به نقل از پایگاه خبری جاجرم  مسابقات آزمایشگاهی جشنواره نوجوان خوارزمی با شرکت دانش آموزان دختر پایه هفتم و با حضور فرماندار، سرپرست آموزش‌وپرورش و نماینده مجتمع تولید آلومینا آغاز شد.

محبی فرماندار شهرستان در بازدید از مسابقات تصریح کرد: تحقیق و پژوهش اساس و بنیاد رشته‌های فنی است و توجه بیشتر به پژوهش سرا و آزمایشگاه و اختصاص دبیران تخصصی به این مراکز می‌تواند زمینه تشویق و ترغیب دانش آموزان و گرایش به رشته‌های فنی را بیشتر کند.

وی  در ادامه ضمن تشکر از نماینده مجتمع تولید آلومینا در توجه به آموزش، به مدیر این مجتمع توصیه نمود: با کمک مالی در تهیه ملزومات و تجهیزات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی همچنین بهسازی و زیباسازی مجموعه پژوهش سرا و آزمایشگاه جابر بن حیان با آموزش‌وپرورش همکاری داشته باشند.

سرپرست آموزش‌وپرورش گفت: در روز اول مسابقات ده گروه از دانش آموزان دختر پایه هفتم باهم رقابت می‌کنند و درنهایت گروه برتر در مسابقات استانی شرکت خواهد نمود.

جواد ایزدی جاجرم در ادامه افزود: نکته حائز اهمیت اینجاست که مدارس روستایی، غیردولتی، نمونه دولتی و مدارس عادی در این مسابقات حضوری فعال دارند.

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک