چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۱۹/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۰:۱۶ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۳۱ - اذان مغرب:۱۸:۰۹:۳۰
بجنورد
۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۲۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ساعت ۳:۳۰
دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش خراسان شمالی اعلام کرد:

۱۵۰ آموزشگاه خراسان شمالی پذیرای ۱۱۵۸ خانواده مسافران در نوروز ۹۷/تعرفه رزرو مدارس تغییر نکرده است

دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش خراسان شمالی اعلام کرد: 150 آموزشگاه خراسان شمالی در نوروز 97 پذیرای اقامت هزار و 158 خانواده فرهنگی و دیگر اقشار که مسافر هستند، خواهد بود.
150 آموزشگاه خراسان شمالی پذیرای 1158 خانواده مسافران در نوروز 97/تعرفه رزرو مدارس تغییر نکرده است,

احمد آذری، دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: ستاد اسکان آموزش و پرورش خراسان شمالی در راستای ارائه خدمات رفاهی به همکاران فرهنگی و دیگر اقشار، برای نوروز 97، 150 آموزشگاه استان در قالب هزار و 158 کلاس درس به منظور اسکان مسافران نوروزی ( فرهنگیان و دیگر اقشار ) در سطح شهرستان های بجنورد، شیروان، فاروج، اسفراین، گرمه، جاجرم و مانه و سملقان آماده سازی کرده است.

 

به گفته آذری، این 150 آموزشگاه در قالب 198 اتاق ویژه، 58 کلاس الف و 160 کلاس ب و مابقی به صورت سوئیت در خانه های معلم آماده سازی شده اند تا پذیرای مسافران فرهنگی و دیگر اقشار باشند.

 

وی خاطر نشان کرد: برای اتاق های ویژه یخچال، تلوزیون و تخت گذاشته می شود و اتاق الف و ب فقط با یخچال و تلوزیون تجهیز خواهند شد.

 

وی افزود: اتاق های ویژه در شهر های بجنورد، شیروان و آشخانه همچنین اتاق ها ( الف و ب ) و سوئیت های خانه معلم استان در هفت شهرستان یاد شده، آماده سازی می شوند.

 

دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: این هفت پایگاه یاد شده استان در نوروز 97 پذیرای هزار و 158 خانواده ( حدود چهار هزار و 600 نفر ) خواهند بود.

 

وی یادآور شد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده 80 درصد از این فضای آماده سازی شده به صورت اینترنتی رزرو می شود و 20 درصد دیگر نیز از طریق مراجعه حضوری مسافران به این هفت پایگاه در اختیار مسافران قرار می گیرد.

 

وی افزود: رزرو اینترنتی از چهار اسفند ماه شروع شده است و تا 23 اسفند ماه ادامه دارد.

 

آذری در خاتمه درباره تعرفه اقامت مسافران در این فضاهای آماده شده در نوروز 97 در مقایسه با قیمت های نوروز 96 هیچ تغییری نکرده است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک