چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۱۹/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۰:۱۶ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۳۱ - اذان مغرب:۱۸:۰۹:۳۰
بجنورد
۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۲۱۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ساعت ۷:۵۳
امام جمعه فاروج عنوان کرد:

بهره مندی مستضعفان استان ها از عواید موقوفات آستان قدس با تولیت حجت الاسلام رئیسی

امام جمعه فاروج گفت:  طی دو سال اخیر که تولیت آستان قدس رضوی به حجت الاسلام رئیسی سپرده شده است استان ها و شهرستان ها از مواهب موقوفات آستان قدس بهره مند شده اند و به مستضعفان توجه جدی تری شده است.
بهره مندی مستضعفان استان ها از عواید موقوفات آستان قدس با تولیت حجت الاسلام رئیسی,

حجت الاسلام عباسعلی قلی زاده، امام جمعه فاروج در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: هر چند قبل از سال 95 عواید حاصل از موقوفات آستان قدس فقط برای آستان قدس صرف می شد، اما طی دو سال اخیر و از دوران تولیت حجت الاسلام رئیسی، مواهب موقوفات آستان قدس به تمامی استان ها و شهرستان ها تعمیم یافته است.

 

حجت الاسلام قلی زاده گفت: با توجه به اینکه سه هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان فاروج در استان خراسان شمالی موقوفه آستان قدس است، طی دو سال اخیر در دوره تولیت حجت الاسلام رئیسی تمامی شهرستان ها از جمله شهرستان فاروج از مواهب موقوفات آستان قدس بهره مند شده اند.

 

وی با بیان اینکه دیدگاه حجت الاسلام رئیسی بر این است که عواید حاصل از موقوفات آستان قدس فقط برای آستان قدس صرف نشود بلکه تمامی شهرستان ها و محرومان نیز بهره مند شوند، عنوان کرد: طی این دو سال در راستای محرومیت زدایی از شهرستان ها، اهدای سبد غذایی و پوشاک به مستضعفان شهرستان فاروج از سوی آستان قدس رضوی انجام شد.

 

امام جمعه فاروج افزود: طی این دو سال از محل آستان قدس رضوی یک پل برای یک روستای شهرستان فاروج ساخته شد همچنین از سوی آستان قدس قول مشارکت مالی برای تکمیل ساختمان مصلی شهر فاروج نیز داده شده است.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه گسترش خدمت خادم یاری در سطح تمامی استان ها از سوی آستان قدس در دستور کار قرار گرفته است، افزود: شهرستان فاروج نیز از این خدمت بهره مند شده است.

 

وی خاطر نشان کرد: با کمک آستان قدس امکان زیارت برای زائر اولی ها همچنین آنانیکه طی سال های طولانی نتوانسته بودند به زیارت امام رضا ( ع ) بروند در این شهرستان فراهم شد.

 

حجت الاسلام قلی زاده در خاتمه، اقدامات حجت الاسلام رئیسی را در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و توجه به مستضعفان و محرومیت زدایی عنوان کرد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک