پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۳/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۰ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۱۴ - اذان مغرب:۱۸:۱۰:۲۵
بجنورد
۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۲۸۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ساعت ۲:۵۸
عضو شورای شهر بجنورد تشریح کرد:

وزارت کشور عوارضات شهرداری بجنورد را تعیین تکلیف کند

یک عضو شورای شهر بجنورد با اعلام اینکه بخشی از دفترچه عوارضات سال 97 شهرداری بجنورد روند قانونی اش را طی نکرده است، گفت: وزارت کشور عوارضات شهرداری بجنورد را تعیین تکلیف کند.
وزارت کشور عوارضات شهرداری بجنورد را تعیین تکلیف کند,

علیرضا باغچقی، یک عضو شورای شهر بجنورد در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: هر نوع مصوبه ای از جمله عوارضات ابتدا باید به تصویب فرمانداری برسد، درصورتیکه مصوبه توسط فرمانداری رد شود، درحالیکه شورای شهر بر اجرای آن مصوبه اصرار داشته باشد، باید مصوبه در هیات حل اختلاف در استانداری بررسی و اعلام نظر شود.

 

باغچقی گفت: عوارضات سال 97 شهرداری بجنورد، مصوبه شورای شهر را بجنورد گرفته اما بخشی از مصوبه عوارضات تاییدیه فرمانداری بجنورد را نگرفته است و در همین زمینه حتی هیات حل اختلاف نیز در این زمینه جلسه ای برای بررسی این موضوع برگزار نکرده است تا نتیجه جواب برای شورای شهر مشخص شود.

 

وی با بیان اینکه هم اکنون بخشی از عوارضات شهرداری بجنورد با خلاء قانونی روبرو است، اعلام کرد: اخذ عوارضات از مردم در بخش هایی که با خلاء قانونی روبرو است، اجحاف به حق مردم است.

 

این عضو شورای شهر بجنورد در خاتمه راهکاری تاکید کرد و گفت: در حال حاضر یا باید شهرداری بجنورد مابه التفاوت وجه به مردم بازگردانده شود، یا باید از مردم بجای وجه نقد، چک گرفته شود، یا باید فعلا پرونده ها را مسکوت گذاشت و یا اینکه وزارت کشور هر چه سریعتر در مورد دفترچه عوارضات شهرداری بجنورد پاسخ نهایی را بدهد.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک