دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۳/۲۵/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۱۰:۳۳ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۴ - اذان مغرب:۱۹:۱۵:۰۲
بجنورد
۱۷° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۳۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ساعت ۶:۰
مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر:

شاخص‌های آموزشی و پرورشی در شهرستان بوشهر بهبود یافت

بوشهر - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: روند رو به رشد آموزش و پرورش شهرستان بوشهر استمرار داشته باشد.
شاخص‌های آموزشی و پرورشی در شهرستان بوشهر بهبود یافت,

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر کرمی صبح چهارشنبه در آئین تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر اظهار داشت: در شهرستان بوشهر به عنوان مرکز استان توقع این است که تلاش ویژه‌ای برای توسعه بیشتر صورت گیرد.

وی با بیان اینکه انتخاب یک مدیر برای یک شهرستان کار آسانی نیست، افزود: تلاش این است که در بین نیروهای شایسته‌ای که وجود دارد، شایسته‌ترین فرد انتخاب شود که کار سختی است و در انتخاب مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر با توجه به وجود نیروهای توانمند متعدد کار سختی را پیش رو داشتیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر اضافه کرد:‌ مردم فرزندان خود را به دست ما می‌دهند و ما نیز باید با دقت بالایی مسئولیت خود را در عرصه آموزش و پرورش انجام دهیم و بتوانیم پاسخ صحیحی به اعتماد خانواده‌ها دهیم.

وی خواستار احساس مسئولیت همه لایه‌های جامعه در مقابل آموزش و پرورش شد و بیان کرد: آموزش و پرورش یک دستگاه همگانی است و اهمیت و توجه همگانی را نیز می‌طلبد و همه باید ورود کنند و همراهی و همکاری داشته باشند و نظر دهند و ما را یاری کنند.

کرمی به روند رو به رشد آموزش و پرورش شهرستان بوشهر در سال‌های اخیر اشاره کرد و ادامه داد: شاهد بهبود شاخص‌های آموزشی و پرورشی در شهرستان بوشهر هستیم و عقیده داریم که شهرستان بوشهر شایسته بیش از اینها است.

وی با بیان اینکه نقدها را به جان می‌خریم، تصریح کرد: خواهان نقد و انتقاد از عملکرد خود هستیم و امیدواریم همگان با پیشنهادات خود به ما کمک کنند تا روند خود را اصلاح و عملکرد بهتری داشته باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: باید برای تغییر مثبت تلاش کنیم و تلاش ما باید اصولی باشد و در اغلب موارد تغییرات با روند مثبت و بهبود اوضاع روبرو است. ممکن است یک تغییر مورد نظر برخی افراد نباشد ولی باید همگان در مسیر موفقیت همکاری کنند.

وی با تاکید بر اینکه مردم‌داری و احترام به مردم سرلوحه همه مدیران و به ویژه مدیریت آموزش و پرورش باشد، اظهار داشت: راستای و روراستی و درستی از دیگر شاخص‌هایی است که یک مدیر باید داشته باشد.

کرمی خواستار برنامه‌محوری مدیریت آموزش و پرورش شد و اضافه کرد: هر چه در توان دارید باید برای ارائه بهترین خدمات به مردم ارائه کنیم. ارزیابی مستمر از کار باید انجام شود و برای بهبود وضعیت اقدام شود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک