چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۳/۲۷/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۰۷:۱۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۱۹:۱۶:۵۲
بجنورد
۵° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۰۴۰۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ساعت ۲:۱
مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال

تشویق سیدجلال و سورپرایز شهرداد روحانی برای کی‌روش

در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی درحالی که نام سید جلال حسینی در لیست جدید تیم ملی نبود، مجری برنامه با مطرح کردن نام او، خواست حضار کاپیتان تیم ملی را تشویق کنند .
تشویق سیدجلال و سورپرایز شهرداد روحانی برای کی‌روش,

به گزارش ایسنا، با آغاز مراسم بدرقه تیم ملی که از ساعت ١٩ در تالار وحدت تهران انجام شد، مهدی تاج روی سن آمد و به سخنرانی پرداخت.

اجرای این مراسم بر عهده دو مجری بود. عباس سجادی بخش مرتبط با برنامه های هنری را اجرا می‌کرد و محمدحسین میثاقی هم اجرای بخش‌های ورزشی را برعهده داشت.

در ابتدای مراسم زمانی که میثاقی قصد داشت به اجرای برنامه بپردازد میکروفن او دچار مشکل شد که در ادامه مجبور شد از میکروفن دستی استفاده کند.

با ورود اعضای تیم ملی فوتبال به سالن، حضار بازیکنان را تشویق کردند.

زمانی که کی‌روش روی سن رفت تا سخنرانی کند، در ابتدا با کلامه «سلام» سخنان خود را آغاز کرد که این موضوع موجب تشویق حضار شد.

وقتی علی دایی روی سن رفت و قصد داشت صحبت کند، کی‌روش دست او را گرفت و فشرد.

صالحی امیری، داورزنی، علی دایی، احمدرضا عابدزاده، حمید استیلی، محمود فکری و اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال از میهمانان ویژه این مراسم بودند.

پس از اجرای اول ارکستر سمفونیک ایران، درحالی که حضار نشسته تشویق می‌کردند، کی‌روش ایستاد و تشویق کرد.

ارکستر سمفونیک ایران به رهبری شهرداد روحانی قطعه‌ای پرتغالی را به افتخار کی‌روش نواخت. با نواختن این قطعه کی‌روش چندبار به اوسیانو رو کرد و نکاتی به او گفت.

پس از اجرای موسیقی، اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال روی سن آمدند و از سالار عقیلی، شهرداد روحانی و فریدون شهبازیان تقدیر شد و پیراهن شماره ١٢ تیم ملی به آنها اهدا شد.

درحالی که نام سید جلال حسینی در لیست جدید تیم ملی نیست، مجری برنامه با مطرح کردن نام او، خواست حضار کاپیتان تیم ملی را تشویق کنند.

در حالی که مراسم به پایان رسیده بود و خبرنگاران قصد مصاحبه با بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی را داشتند آن‌ها از در دیگری خارج شدند و مسئولان برگزاری مراسم نیز هیچ گونه محیطی را برای انجام مصاحبه تدارک ندیده بودند.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک