چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۰ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۱۴ - اذان مغرب:۱۸:۱۰:۲۵
بجنورد
۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۰۴۱۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ساعت ۲:۳۱
رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی :

توانمند سازی بخش خصوصی رشد اقتصادی را به دنبال دارد

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی بر اهمیت توانمند سازی بخش خصوصی در بهبود محیط کسب و کار تاکید کرد وگفت: توانمند سازی بخش خصوصی بهبود و رونق فضای تولیدی ودرنتیجه رشد اقتصادی را به دنبال دارد.
توانمند سازی بخش خصوصی رشد اقتصادی را به دنبال دارد,

به گزارش عصر اترک، محمد صمدی، رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی در سومین جلسه کمیته بررسی قوانین مرتبط با حوزه بازرگانی، صنعت،معدن و کشاورزی استان به موانع و مشکلات موجود در فضای کسب و کار تولید کنندگان استان اشاره کرد .

وی به بیان راهکار و پیشنهاداتی در راستای رفع موانع تولید کنندگان استان در فضای کسب و کار پرداخت و رقابت پذیری تولید، بهره وری، حمایت از صادرات، پیاده سازی اقتصاد دانش بنیان و... را ازجمله راهکارهای پیشنهادی در راستای بهبود فضای کسب و کار استان عنوان کرد.

صمدی با بیان این که فعالیت اقتصادی بیشتر موجب رشد سرمایه گذاری، ایجاد اشتغال و افزایش درآمد ورفاه اجتماعی مردم می شود، گفت: بهبود محیط کسب و کار شکوفایی بیشتر اقتصاد کشور را به همراه دارد.

وی افزود: همچنین بهبود محیط کسب و کار در توانمند سازی مردم در برابر فقر، بیکاری نقش موثری دارد.

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی درباره اهمیت توانمند سازی بخش خصوصی در بهبود محیط کسب و کار ، گفت: توانمند سازی بخش خصوصی بهبود و رونق فضای تولیدی ودرنتیجه رشد اقتصادی را به دنبال دارد.

جلال گلمکانی فعال صنعتی استان نیز بیان داشت: درعصر امروز نیازها در سطح جامعه بشدت در حال تغییر است ولی متاسفانه قوانین به کندی حرکت می کنند و این مسئله مشکلات عدیده ای برای فعالان اقتصادی و مردم به همراه داشته است.

وی افزود: چراکه قوانین موجود سرعت رشد و نوآوری را بشدت پایین آورده است بنابراین این نیاز احساس می شود تا قانون در سطح وسیع پایش شود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک