چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۰ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۱۴ - اذان مغرب:۱۸:۱۰:۲۵
بجنورد
۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۰۴۹۶۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ساعت ۹:۱

اردوی بین‌المللی کوراش در بجنورد برگزار می‌شود

 رئیس هیئت جودو و کوراش خراسان شمالی از برگزاری اردوی بین‌المللی با حضور سه کشور از 18 خرداد در بجنورد خبر داد .
اردوی بین‌المللی کوراش در بجنورد برگزار می‌شود,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، کوروش خسرو یار گفت: هرسال یک ‌مرتبه اردو از طرف فدراسیون بین‌المللی کوراش اجرا می‌شود که سال گذشته این اردو بعد از مسابقات آسیایی در بجنورد برگزار شد و چون اردوی سال گذشته به‌خوبی و باکیفیت برگزارشده بود فدراسیون در سال جدید هم برنامه را در تقویم خود آورده است.

وی ادامه داد: بر همین اساس بجنورد از تاریخ 18 تا 31 خردادماه میزبان یک اردوی بین‌المللی خواهد بود که تاکنون سه کشور تایوان، هند و اندونزی در دو بخش آقایان و بانوان برای حضور در این اردو اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی ادامه داد: تیم‌های فوق به همراه تیم ملی ایران در این اردو باهم تمرین می‌کنند با این هدف که ضعف و قوت‌های خودشان را مشخص کنند و تمرین‌ها متنوع شود، همچنین تمام برنامه‌های این 10 روز بر اساس یک برنامه از قبل اعلام‌شده انجام خواهد شد.

رئیس هیئت جودو و کوراش خراسان شمالی مسابقات آسیایی 2018 اندونزی را مهم‌ترین رویداد قابل‌توجه این هیئت دانسته و افزود: در مسابقات 2018 اندونزی ما هم در رشته جودو و هم در رشته کوراش از استان نماینده داریم و تا به امروز به‌صورت قطعی سه سهمیه در کوراش و یک سهمیه در جودو را کسب کرده‌ایم.

وی ادامه داد: باید از این ورزشکاران حمایت شود تا با کسب مدال در این مسابقات باعث بهبود رنکینگ کاروان ایران در جدول توزیع مدال‌ها شویم و برای اولین بار برای استان خراسان شمالی بتوانیم در بازی‌های آسیایی مدال کسب کنیم.

انتهای پیام/             

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک