پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱/۲۴/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۲۰:۴۹ - اذان ظهر:۱۱:۵۲:۴۲ - اذان مغرب:۱۷:۱۵:۱۹
بجنورد
۵° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۰۴۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ - ساعت ۱:۱۵
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:

انتقال سفارت آمریکا به قدس نشانه ی افول صهیونیست است/ مردم باشکوه تر از هر سال در روز قدس شرکت خواهند کرد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی منتقل کردن سفارت آمریکا به بیت المقدس را نشانه ی افول رژیم صهیونیست دانست.
انتقال سفارت آمریکا به قدس نشانه ی افول صهیونیست است/ مردم باشکوه تر از هر سال در روز قدس شرکت خواهند کرد,

حجت الاسلام محمدعلی سالاری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک به مناسبت روز قدس گفت: قضیه فلسطین یک قضیه تاریخی است و بحث امروز و دیروز نیست.

وی ادامه داد: سرزمین فلسطین در تاریخ ادیان دارای سابقه ی طولانی است و همه ادیان یهود، مسیحیت و اسلام  در این سرزمین تاریخ پرفراز و نشیبی داشتند.

حجت السلام سالاری اضافه کرد: امروزه عده ای به نام صهیونیسم سرزمین مقدس فلسطین را اشغال کردند و این ادعا هیچ سابقه ی تاریخی ندارد.

وی افزود: طبق مطالعات انجام شده در تاریخ،  رژیم غاصب اسرائیل چندین نقطه را برای تشکیل حکومتشان مد نظر داشتند که بیان گراین است که چیزی به نام سرزمین موعود سابقه تاریخی ندارد.

حجت السلام سالاری خاطر نشان کرد: رژیم صهیونیسم یک رژیم من درآوردی است که اروپا و کشورهای اروپایی و آمریکایی برای اینکه از شر آن ها رهایی یابند آن ها را محترمانه از اروپا اخراج کردند.

وی با اشاره به اینکه این رژیم غاصب هیچ سابقه تاریخی ندارد، ادامه داد: این رژیم حق افراد مظلوم را غصب کرده است و حکومتی که پایه اش بر مبنای ظلم باشد پایدار نخواهد ماند.

حجت السلام سالاری بیان داشت: رژیم اسرائیل نابودشدنی است، کارهایی که انجام می دهد مقدمه ای بر نابودی شان است.

وی با اشاره به انتقال سفارت آمریکا از تلاویو به بیت المقدس گفت: آمریکا با این عمل در واقع خواسته باعث تثبیت جایگاه رژیم صهیونیستی در آن جا شود، در حالی که خداوند تعالی و تبارک سنت های الهی را در این قرار داده است که افراد ظالم و مستکبر با دست خودشان و برنامه های شان زوال خودشان را رقم می زنند.

وی منتقل کردن سفارت آمریکا را نشانه ی افول رژیم صهیونیست دانست و گفت: رهبری در بیاناتشان به این قضیه اشاره کرده که اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید و مردم فسطین حکومت و قدرت را به دست می گیرند.

حجت السلام سالاری یادآور شد: این نکته را نباید فراموش کرد که مردم مسلمان، آزادی خواه به ویژه مردم بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی قدرتمند تر از پیش با توجه به نشانه های الهی و یقین به وعده ی الهی در روز قدس شرکت می کنند و با این حرکت پاسخ دهن کجی های آمریکا به ملت مسلمان و جامعه بشریت را خواهند داد.

وی انتقال سفارت آمریکا به قدس، جسارت و خیانتی که دولت آمریکا در حق ملت ایران کرد، تحریم های مجدد با توجه به اوضاع منطقه را از دلایل مهم حضور پرشور مردم در روز قدس امسال اعلام داشت.

حجت السلام سالاری عنوان کرد: مردم با شکوه تر از هر سال در این راهپیمایی شرکت خواهند کرد و مشت محکمی به دهان آمریکا می زنند چراکه مردم ما همیشه در صحنه هستند.

انتهای پیام/ رحمانی

               

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک