چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۰ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۱۴ - اذان مغرب:۱۸:۱۰:۲۵
بجنورد
۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۰۴۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ساعت ۷:۳۹
استاندار خراسان‌شمالی در جمع راهپیمایان روز قدس در بجنورد:

روز قدس ، نماد اراده ملت اسلامی در مقابل جهانخواران است

استاندار خراسان شمالی گفت: روز قدس، روزاعلام همبستگی مسلمانان با مظلومان و روز جهانی مقابله با استکبار جهانی و نماد اراده ملت اسلامی در مقابل جهانخواران است.
روز قدس ، نماد اراده ملت اسلامی در مقابل جهانخواران است,

به گزارش عصر اترک، محمد رضا صالحی، استاندار خراسان شمالی در سخنرانی پایانی اجتماع راهپیمایان روز قدس در بجنورد اظهار کرد: خاورمیانه مهم‌ترین نقطه جغرافیای سیاسی جهان است و تفرقه افکنی استکبار در کشورهای مختلف منطقه، در راستای دستیابی به منافع سرشار این منطقه راهبردی و ژئوپلتیکی ویژه است.

محمدرضا صالحی به قداست بیت المقدس برای امت ها در همه ادیان آسمانی اشاره کرد و افزود: روز قدس، روزاعلام همبستگی مسلمانان با مظلومان فلسطین، روز جهانی مقابله با استکبار جهانی و نماد اراده ملت اسلامی در مقابل جهانخواران است.

وی با بیان اینکه امام (ره) مردادماه سال 58، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامیدند تا زمینه اتحاد مسلمانان و تحقق آرمان بازگشت فلسطین به صاحبان آنها فراهم شود افزود: امام (ره) با تیزبینی و بصیرت، 56 سال پیش هم خرید و فروش با رژیم اشغالگر قدس را حرام شرعی اعلام فرمودند.

صالحی در آستانه برگزاری چهلمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران هم گفت: با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و تدابیر دولت و یاری مردم، مسیر پیشرفت را پرشورتر از گذشته طی خواهیم کرد.

صالحی اضافه کرد: امروز به تعبیر امام (ره) شکوه ملت ما مشکل حکومت‌ها است و به کوری چشم دشمنان در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران با امید به آینده حرکت می‌کنیم.

وی افزود: دشمن از ایستادگی ملت ایران آشفته و عصبانی است و امروز نقشه دشمن این است که توسط تحریم‌ها فشار اقتصادی و با جنگ نرم فشار روانی بر ملت ایران ایجاد کند و از این فشارها در جهت مطالبات سو خود بهره ببرد.

استاندار خراسان‌شمالی خاطر نشان کرد: راه پیشرفت، ایستادگی، مقاومت و ارتباط با خدا است و به کمک ملت‌های مسلمان از مبارزه با شجره خبیثه اسرائیل دست نخواهیم کشید.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک