چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۰ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۱۴ - اذان مغرب:۱۸:۱۰:۲۵
بجنورد
۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۰۴۹۸۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ساعت ۲:۶
در گفتگو با دانا مطرح شد؛

کمال خرازی: اروپا تضمین ندهد دلیلی ندارد که در برجام بمانیم/ سازمان انرژی اتمی آماده غنی سازی در سطح وسیع تر است

کمال خرازی وزیر سابق امور خارجه کشورمان در خصوص بدعهدی و خروج آمریکا از برجام گفت: در این باره همه مسئولان و دست اندرکاران نظام باید در خطی که رهبری تعیین می کنند حرکت کنند تا هر آنچه که به مصلحت کشور و نظام هست اتفاق بیافتد.
کمال خرازی: اروپا تضمین ندهد دلیلی ندارد که در برجام بمانیم/ سازمان انرژی اتمی آماده غنی سازی در سطح وسیع تر است,

کمال خرازی وزیر امور خارجه اسبق کشورمان در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ درخصوص بدعهدی و خروج آمریکا از برجام اظهار داشت: در این باره همه باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند و هر آنچه که ایشان فرمودند تبعیت کنند، ایشان تشخیص می دهند که مصلحت نظام در چیست و طبیعتا دولت و همه مسئوالان باید از ایشان تبعیت کنند تا ان شاء الله این موضوع به سرانجام برسد.

وی در ادامه با اشاره به وظیفه دستگاه دیپلماسی کشور در این باره افزود: وزارت خارجه باید همیت و وظیفه سیاسی اش را به خوبی انجام دهد که در این راستا آقای صالحی نیز خودشان را آماده می کنند تا غنی سازی را در سطح خیلی وسیع تر شروع کنند.

وزیر سابق امور خارجه تاکیدکرد: همه مسئولان و دست اندرکاران نظام باید در خطی که رهبری تعیین می کنند حرکت کنند تا  هر آنچه که به مصلحت کشور و نظام هست اتفاق بیافتد.

خرازی در پاسخ به این سوال که آیا ادامه برجام با اروپائیان به صلاح است یا خیر گفت: اگر اروپائیان روی تعهداتی که در برجام متقبل شدند بایستند و تضمین قطعی که مد نظر رهبری است را بدهند طبیعتا در روابط ما با کشورها و مسائل اقتصادی گشایش های وجود خواهد داشت اما اگر آنها چنین تضمینی را ندهند دلیل ندارد که ما در برجام بمانیم و تصمیم خودمان را خواهیم گرفت.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک