چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۳/۲۷/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۰۷:۱۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۱۹:۱۶:۵۲
بجنورد
۵° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۰۵۰۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ساعت ۲:۳۹

پیش‌بینی ثبت رکورد جدید برای بینندگان جام‌جهانی

پیش‌بینی می‌شود درآمد فیفا از محل حق پخش تلویزیونی رقابت‌های جام جهانی فوتبال سال ۲۰۱۸ در روسیه به بیش از ۱.۸ میلیارد دلار برسد.
پیش‌بینی ثبت رکورد جدید برای بینندگان جام‌جهانی,

به گزارش ایسنا به نقل از توتال اسپورتک، پربیننده‌ترین رقابت ورزشی جهان با عنوان جام‌جهانی فوتبال از چند روز دیگر در روسیه آغاز می‌شود و امسال نیز پیش‌بینی می‌شود شمار مخاطبان تلویزیونی این رویداد ورزشی همچون دوره گذشته از بینندگان بازی‌های المپیک پیشی بگیرد. 

حق پخش رقابت‌های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ توسط ۲۰۰ کشور دنیا و در مناطق مختلف خریداری شده است و برآورد می‌شود مجموع درآمدهای فیفا از این رویداد ورزشی در حد فاصل سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۲ که بخش عمده‌ای از آن ارز محل فروش حق پخش تلویزیونی است، به ۱.۸۵ میلیارد دلار (۱.۱۵ میلیارد پوند) برسد. 

بر اساس اعلام فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا)، بازی فینال جام‌جهانی ۲۰۱۴ بیش از یک میلیارد نفر بیننده داشته است که ۶۹۵ میلیون نفر مخاطب از طریق تلویزیون به تماشای آن نشستند. 

همچنین در مجموع ۳.۲ میلیارد نفر در سراسر جهان رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را از طریق تلویزیون تماشا کردند و انتظار می‌رود در جام جهانی روسیه شمار مخاطبان تلویزیونی رکورد جدیدی را به ثبت برساند. 

انتهای پیام 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک