سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۳/۲۵/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۱۰:۳۳ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۴ - اذان مغرب:۱۹:۱۵:۰۲
بجنورد
۹° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۵۱۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ساعت ۱:۲۰

پوشش ۹۹ درصدی سنجش نوآموزان کلاس اولی / شرکت ۱۲۲۳ دانش آموز مانه و سملقانی در کنکور امسال

رئیس آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان گفت:در سال گذشته از 2 هزار و 472 نوآموز دبستانی ، 244 نفر از سنجش بازماندند که بیانگر پوشش 99 درصدی است .
پوشش ۹۹ درصدی سنجش نوآموزان کلاس اولی /  شرکت ۱۲۲۳ دانش آموز مانه و سملقانی در کنکور امسال,

به گزارش عصر اترک، جنتی سراب رئیس آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت: در سال جاری 52 پایگاه، نوآموزان بدو ورود به دبستان را سنجش می کنند.

وی افزود:  پایگاه های سنجش از تاریخ دوم تیر سال جاری آغاز به کار می کنند.

جنتی سراب با بیان این که از 70 درصد سنجش نوآموزان در سال های گذشته به پوشش 99 درصدی ارتقاء یافته ایم، عنوان کرد: در سال گذشته از 2 هزار و  472 نوآموز دبستانی ، 244 نفر از سنجش بازماندند که بیانگر پوشش 99 درصدی است.

وی اظهار کرد: اغلب بازماندگان گروه های عشایری جابه جا شده هستند که از سنجش باز می مانند.

رئیس آموزش و پرورش مانه و سملقان هدف از اجرای طرح سنجش نوآموزان را شناخت ویژگی های مخاطبین و تهیه محتوای آموزشی متناسب با ذائقه آنها عنوان کرد و افزود: اجرای این طرح برای آموزش و پرورش بار اقتصادی دارد، زیرا در راستای اجرای عدالت آموزشی باید برای دانش آموزان شناسایی شده با نیازهای خاص، ممکن است ۴ دانش آموز یا ۳  یا حتی یک دانش آموز نیاز به یک معلم داشته باشد که این امر هزینه های سنگینی را برای ما در برخواهد داشت. 

جنتی سراب از رشد 16 درصدی جمعیت کنکوری های شهرستان نسبت با سال گذشته خبر داد و گفت: در سال گذشته  یک هزار و ۵۴  نفر دانش آموز در کنکور ثبت نام کردند که این رقم به  یک هزار و ۲۲۳  نفر در سال جاری رسیده است.

وی افزود: در سال جاری 301 نفر در  رشته انسانی، 572 نفر در رشته تجربی و 77 نفر در رشته ریاضی و فیزیک در کنکور به رقابت خواهند پرداخت.
انتهای پیام / فیروزبخت

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک