پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱/۲۴/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۲۰:۴۹ - اذان ظهر:۱۱:۵۲:۴۲ - اذان مغرب:۱۷:۱۵:۱۹
بجنورد
-۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۵۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ساعت ۲:۴
گزارش فارس از خدمات مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران در هفته گذشته

از پهن کردن سفره افطاری برای ۴۰۰ نیازمند تا توزیع ۲۵۰ سبد کالا

مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران در هفته گذشته با همکاری خیّران خدمات متنوعی به مددجویان ارائه دادند؛ از افطاری به ۴۰۰ مددجو در ورامین تا توزیع ۲۵۱ سبد کالا بین مددجویان کمیته امداد منطقه ۱۴ از جمله این خدمات است.
از پهن کردن سفره افطاری برای ۴۰۰ نیازمند تا توزیع ۲۵۰ سبد کالا,

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) در هفته گذشته خدمات متنوعی به مددجویان این نهاد ارائه دادند.

در ادامه به بیان تسهیلات و خدمات ارائه شده می‌پردازیم.

*بهره مندی 200 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد رباط کریم از خوان ماه رمضان

فتح الله عزیزی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اسلامشهر با بیان اینکه علااز افطاری وه بر افطاری 200 نفر از مددجویان توسط خیران، اقدامات دیگری برای مددجویان انجام شده است،گفت: 70 سبد کالا به وسیله یکی از خیران بین مددجویان توزیع که برای تهیه هر سبد 130 هزار تومان از طرف خیرین هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از خیران دیگر 670 پرس غذای گرم بین مددجویان توزیع کرد،ادامه داد: همچنین خیّر دیگری علاوه بر تهیه 38 سبد کالا به قیمت هر سبد 150 هزار تومان با خرید یک گوسفند و‌ ذبح آن، گوشت آن را بین خانوارهای تحت حمایت توزیع کرد.

* توزیع 251 سبد کالا بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه 14

فرهودی کاردی رئیس کمیته امداد منطقه 14 گفت: از ابتدای ماه رمضان تاکنون اقداماتی از قبیل توزیع سبد کالا، توزیع غذای گرم، پهن کردن سفره‌های افطاری، کمک هزینه خرید جهیزیه و ودیعه مسکن برای مددجویان تحت حمایت انجام شده است.

وی با بیان اینکه 251 سبد کالا به همت حامیان و خیران بین خانوارهای طرح اکرام توزیع شد، ادامه داد: این سبدهای کالا که 18 میلیون تومان برای تهیه آنها هزینه شده است شامل برنج، روغن، ماکارونی، خرما، رب گوجه، گوشت و مرغ بود که بین خانواده‌ها توزیع شد.

رئیس کمیته امداد منطقه 14 به دیگر اقدامات انجام شده اشاره کرد و افزود: توزیع 550 پرس غذای گرم تهیه شده از طرف خیّران به ارزش پنج میلیون و 500 هزار تومان، پهن کردن سفره‌های افطاری برای 255 نفر از دیگر اقدامات انجام شده برای مددجویان بوده است.

کاردی، کمک‌های خیران و حامیان برای و تهیه افطار و خرید جهیزیه 9 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: یک میلیون تومان نیز برای ودیعه مسکن یکی از مددجویان از طرف خیران پرداخت شد.

وی به تعداد حامیانی که در ماه رمضان در پایگاه کمیته امداد منطقه 14 ثبت‌نام کرده اند، اشاره کرد و بیان داشت: 53 حامی جدید برای حمایت از 57 نفر از ایتام و فرزندان محسنین در پایگاه کمیته امداد منطقه 14 ثبت نام کرده‌اند.

*گسترانیدن سفره افطاری سپاه ورامین برای 400 نفر از ایتام و خانواده‌های آنها

سلیمان آقایی رنجبر رئیس کمیته امداد ورامین با بیان اینکه با هماهنگی فرمانده سپاه شهرستان ورامین 400 نفر از ایتام و خانواده‌های آنها از سفره افطاری بهره مند شدند، گفت: در این مراسم علاوه بر حضور محمودی قائم مقام شهرستان‌های کمیته امداد استان تهران، امام جمعه و دیگر مسئولان شهرستان ورامین حضور داشتند.

وی ادامه داد: هزینه این افطاری 12 میلیون تومان برآورد شده است.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک