چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۶/۲۶/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۲۹:۴۲ - اذان ظهر:۱۲:۴۳:۲۹ - اذان مغرب:۲۰:۲۷:۳۵
بجنورد
۳۰° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۵۱۶۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ساعت ۰:۴۷

فعالیت اقتصادی کانون توانا در قزوین نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است

قزوین- نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت: فعالیت اقتصادی کانون توانا با کمک معلولان توانمند، اندیشه مند و با انگیزه استان قزوین از طرح های موفق و نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است.
فعالیت اقتصادی کانون توانا در قزوین نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است,

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم افطار ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان لبخند محبت چهارشنبه شب از سوی کانون معلولان توانا با حضو آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، مدیران دستگاههای اجرایی و جمعی ازخانواده های معلولان چهارشنبه شب در یکی از واحدهای تولیدی در شهر صنعتی البرز برگزار شد.

آیت الله عبدالکریم عابدینی در این مراسم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران اظهارداشت: رمضان و ضیافت الهی فرصتی برای عبادت و خودسازی بود و کسانی سعادتمند هستند که از این ماه فارغ از گناه و معصیت و با کوله باری از اجر و ثواب معنوی خارج  می شوند.

کانون توانا در قزوین تشکل موفقی است

وی بیان کرد: کانون توانا با ایجاد اشتغال برای جمعی زیادی از معلولانی که شاید محدودیتی در اعضا بدن خود دارند اما از اندیشه های والایی برخوردارند توانسته نام خود را به عنوان یک تشکل مردمی موفق مطرح کند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین تصریح کرد: جای خرسندی دارد که کانون معلولان توانا توانسته قابلیتهای خود را در عرصه های جهانی مطرح کند و استعدادهای شگرف خود را در عرصه های دیگر نشان دهد.

عابدینی گفت: اگر انسانی دچار محدودیت و یا معلولیت شده در عوض یک فرصت برای بروز توانمندی های دیگر خود پیدا کرده و این افراد به جای نا امید شدن باید سایر قابلیت های خودرا نشان دهند و در اجتماع نقش آفرین باشند.

فعالیت معلولان قزوین نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است

امام جمعه قزوین، ایجاد اشتغال برای جوانان را کاری ارزشمند دانست و اظهارداشت: واحد تولیدی کانون توانا که توسط آقای موسوی راه اندازی شده و برای بیش از ۸۰۰ نفر شغل ایجاد کرده نمونه بارز اقتصاد مقاومتی است و می تواند الگوی دیگران باشد.

وی اظهارداشت: امروز می توانیم با افتخار اعلام کنیم کالای ایرانی تولید شده در واحدتولیدی معلولان کانون توانای قزوین یک محصول نمونه است و این واحد بخوبی در مسیر اقتصاد مقارمتی حرکت کرده است.
 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک