پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱/۲۴/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۲۰:۴۹ - اذان ظهر:۱۱:۵۲:۴۲ - اذان مغرب:۱۷:۱۵:۱۹
بجنورد
-۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۵۲۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ساعت ۱۲:۵۵

طرح سالم سازی سواحل گلستان از ۲۵ خرداد ماه آغاز می شود

گرگان- فرمانده انتظامی گلستان گفت: ‌به منظور ارتقای امنیت اجتماعی در سواحل طرح سالم سازی سواحل گلستان از ۲۵ خرداد ماه آغاز می شود.
طرح سالم سازی سواحل گلستان از ۲۵ خرداد ماه آغاز می شود,

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی‌اکبر جاویدان در بازدید از طرح سالم‌سازی دریا در مناطق ساحلی استان گلستان، با تأکید بر لزوم تداوم طرح‌های امنیت اخلاقی، اظهار کرد: نیروی‌انتظامی حافظ ارزش‌ها و دستاوردهای نظام اسلامی است و با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی، از این دستاوردها پاسداری و صیانت خواهد کرد.

وی با اشاره به این‌که نیروی‌انتظامی در خط مقدم مقابله با ناهنجاری‌ها و تهاجمات فرهنگی دشمن قرار دارد، افزود: یکی از مهمترین مأموریت‌های پلیس، ارتقاء طرح امنیت اخلاقی در جامعه است که با نزدیک‌شدن به فصل تابستان این طرح در تفرجگاه‌ها و مناطق ساحلی تشدید می‌شود.

جاویدان ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی در سواحل دریا را ازجمله مأموریت‌های مهم پلیس در آستانه تعطیلات تابستانه دانست و تصریح کرد: این طرح همه‌ساله در تقویم مأموریت‌های نیروی‌انتظامی قرار داشته و هدف از آن برخورد با ناهنجاری‌های اخلاقی و فراهم‌کردن فضای امن توأم با آرامش، برای مسافران است.

وی رعایت هنجارهای اخلاقی و اجتماعی را خط قرمز پلیس در طرح سالم‌سازی دریا عنوان کرد و افزود: رعایت هنجارها، مطالبه مردم از پلیس است و نیروی‌انتظامی مأموریت دارد در پاسخ مطالبات به‌حق مردم، با هرگونه ناهنجاری اجتماعی و اخلاقی برخورد کند.

وی پیشگیری، کنترل و مقابله با جرایم و ناهنجاری‌های اجتماعی را از مهم‌ترین مأموریت‌های پلیس در طرح دریا و تفرجگاه‌ها دانست و گفت: نقش مشارکت‌های مردمی و مسئولیت‌پذیری دستگاه‌های فرهنگی در ارتقاء فرهنگ عمومی، در این مأموریت نقش مهمی دارد.

جاویدان با تأکید بر هدایت و مدیریت فرهنگی افکار عمومی با لحاظ قراردادن ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب‌اسلامی، اظهار کرد: اقدامات فرهنگی و پیشگیرانه، مکمل اقدامات انتظامی و قهری است و باید با فرهنگ‌سازی و به‌کارگیری روش‌های پیشگیرانه، نسبت به ارتقاء فرهنگ عمومی به خصوص در مناطق تفریحی و گردشگری، گام‌های مؤثری برداشته شود.

فرمانده انتظامی استان گلستان، تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب را از مهم‌ترین مأموریت‌های پلیس در طرح امنیت اخلاقی عنوان کرد و ادامه داد: رعایت عفاف و حجاب علاوه‌بر استحکام خانواده به‌عنوان کوچکترین نهاد اجتماعی، سبب آرامش روانی در جامعه نیز می‌شود.

وی به اقدامات و فعالیت‌های نیروی‌انتظامی در طرح سالم‌سازی دریا و امنیت تفرجگاه‌ها اشاره و تصریح کرد: طرح سالم‌سازی دریا و امنیت تفرجگاه‌ها، از ۲۵ خرداد ماه آغاز خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: در همین راستا، سه ایستگاه پلیس در مراکز ساحلی و ۱۶ ایستگاه پلیس، در تفرجگاه‌ها و مناطق گردشگری گلستان مستقر خواهند شد و تلاش بر این است با همکاری نیروهای بسیجی و پلیس افتخاری و مشارکت مردم قانونمند و متدین، شرایط مناسبی را برای مسافران و شهروندان فراهم کنیم.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک