پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱/۲۴/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۲۰:۴۹ - اذان ظهر:۱۱:۵۲:۴۲ - اذان مغرب:۱۷:۱۵:۱۹
بجنورد
-۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۵۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ساعت ۱۱:۵۸

زمین خواری ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی در بندرگز کشف شد

بندرگز- جانشین فرمانده انتظامی گلستان گفت: زمین خواری ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی در بندرگز کشف شد.
زمین خواری ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی در بندرگز کشف شد,

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس گلستان سرهنگ مسعود فروزان اظهار کرد: در پی اخبار دریافتی مبنی بر تصرف اراضی ملی در یکی از روستاهای شهرستان بندرگز، مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا تیمی ویژه، متشکل از عوامل پلیس آگاهی به اتفاق نماینده اداره منابع طبیعی به آدرس مورد نظر اعزام شدند.

فروزان ادامه داد: در پی نقشه ‌برداری و جانمایی از عرصه اراضی ملی مورد نظر و استعلام‌های صورت گرفته مشخص شد، متهم پنج هزار و ۹۰۰ متر مربع از اراضی ملی را به ارزش ریالی ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به صورت غیرمجاز تصرف کرده است.

وی تصریح کرد: با هماهنگی مرجع قضائی، فرد مورد نظر دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل که در تحقیقات تخصصی انجام شده به دلیل نداشتن مدارکی مبنی بر اثبات مالکیت به جرم خود اعتراف کرد و پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شد.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان در پایان ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با پدیده زمین‌خواری، خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت اطلاع از وقوع این پدیده و اطمینان از صحت آن مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک