دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۰۵:۵۹ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۵۲ - اذان مغرب:۱۷:۳۶:۲۵
بجنورد
صفر° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۵۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ساعت ۵:۱۷

شرکت‌های مسافربری به تکنولوژی روز مجهز باشند

همدان - رئیس اداره مسافر راهداری استان همدان گفت: شرکت های مسافربری باید به تکنولوژی روز آگاه و به روز باشند.
شرکت‌های مسافربری به تکنولوژی روز مجهز باشند,

به گزارش خبرنگار مهر، وحید سخاییان صبح یکشنبه در جمع متولیان حمل و نقل بابیان اینکه باید با تزریق تکنولوژی روز شرکت های مسافربری را سرپا نگاه داشت، گفت: شرکت های مسافربری باید متناسب با نیاز مردم حرکت کنند.

وی اظهار داشت: تجهیزات داخل ناوگان دکور نیست و باید برای رفاه حال مسافران از تمامی تجهیزات تعبیه شده در آن استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه مهمترین بحث در حمل و نقل جاده ای بحث ایمنی و رعایت حال مسافران است، ادامه داد: همه باید تلاش کنیم تا آسایش مسافران فراهم آمده و آنها به راحتی سفرهای خود را انجام دهند.

سخاییان اظهارداشت: امروزه مردم به رفاه و آسایش خود اهمیت می‌دهند و در این راستا شناسایی نیازهای مردم، تامین رفاه و امنیت سفر، ارتقاء خدمات به آحاد جامعه و افزایش سطح رضایتمندی در بین مسافرانی که از سیستم حمل و نقل برون شهری استفاده می‌کنند از مهمترین وظایف این اداره کل در بخش حمل و نقل مسافر است.

وی در ادامه بر نحوه اخلاق و وظائف رانندگان و پرسنل شرکت های مسافربری تأکید و عنوان کرد: داشتن اخلاق حرفه ای موجب جلوگیری از بروز حوادث احتمالی، افزایش ایمنی حمل و نقل مسافر، افزایش روز افزون حمل و نقل جاده ای و شناسایی جایگاه واقعی رانندگان می شود.

رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با بیان اینکه در سال‌های اخیر سطح خدمات در بخش حمل و نقل اتوبوسی از افزایش کیفی بالایی برخوردار بوده است، اظهارداشت:‌ ناوگان مسافری در این بخش توسعه کیفی یافته و در راستای ارتقاء خدمات به مسافران، آموزش‌های لازم به رانندگان و مهمان‌داران انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه سفر ایمن و راحت همراه با ‌نشاط و احترام متقابل حق مسافر است، عنوان کرد: در این خصوص شرکت‌های حمل و نقل مسافر در استان ملزم به استفاده از ناوگان مناسب و نظارت بر عملکرد رانندگان زیر پوشش خود در خصوص خدمت رسانی هرچه مطلوب‌تر به مسافران بر اساس آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های صادره هستند

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک