سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۱:۵۱ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۴۹ - اذان مغرب:۱۸:۰۸:۳۴
بجنورد
۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۵۳۵۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ساعت ۴:۴۸

در آخرین روز بهار ترکیب تیم ملی تکواندو کامل می‌شود

با برگزاری مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو، ترکیب این تیم برای حضور در بازی‌های آسیایی و مرحله دوم رقابت‌های گرندپری مشخص خواهد شد.
 در آخرین روز بهار ترکیب تیم ملی تکواندو کامل می‌شود,

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که مرحله نخست این مسابقات پنجشبه ۲۴ خردادماه در خانه تکواندو برگزار شده بود و از ۲۴ تکواندوکار حاضر، ۱۵ تکواندوکار جواز حضور در ادامه این اردو را کسب کرده بودند، کمبود زمان برای اعلام اسامی نهایی به کمیته برگزاری باعث شد تا کادر فنی تصمیم به برگزاری مرحله دوم و نهایی این رقابتها بگیرد. 

بر همین اساس پنجشنبه ۳۱ خردادماه و در آخرین روز از فصل بهار ۱۵ تکواندوکار حاضر در اردوی آماده سازی به مصاف هم می روند تا ۵ تکواندوکار جواز حضور در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ در جاکارتای اندونزی را کسب کنند. 

فرزان عاشورزاده، آرمین هادی‌پور، محمد کاظمی، میرهاشم حسینی، سروش احمدی، مهدی یوسفی، امیرمحمد بخشی، ابوالفضل یعقوبی، مهدی جلالی، عرفان ناظمی، احمد محمدی، مهدی خدابخشی، سعید رجبی، سجاد مردانی و مرتضی شیری نفراتی هستند که در آخرین مرحله از رقابتهای انتخابی به مصاف هم می روند. 

این مسابقات با حضور داوران رسمی و با دو کیلو ارفاق وزن برگزار خواهد شد. 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک