چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۱۷/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۶:۲۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۵۰ - اذان مغرب:۲۰:۲۱:۵۸
بجنورد
-

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۰۵۵۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ساعت ۰:۳۹
رئیس جایگاه داران سوخت در گفت‌وگو با دانا:

مخالفت مجلس با افزایش قیمت بنزین/ سهمیه بندی سوخت منتفی است/ بنزین گران نمی شود/ طرح جدید ارائه سوخت با کارت های مخصوص

رئیسی فرد گفت: عده ای در مجلس همواره مخالفت افزایش نرخ بنزین هستند و فشار های آنان باعث شده است که این امر در کشور محقق نشود و بنزین تا آخر سال 97 هیچ تغییری در قیمت آن حاصل نمی شود ؛ برخلاف این نظر وزارت نفت همواره به دنبال افزایش نرخ بنزین در سال جاری بوده است.
 مخالفت مجلس با افزایش قیمت بنزین/ سهمیه بندی سوخت منتفی است/ بنزین گران نمی شود/ طرح جدید ارائه سوخت با کارت های مخصوص,

ناصر رئیسی فرد، رئیس جایگاه‌داران سوخت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به موضوع سهمیه بندی بنزین در کشور اظهارداشت: انجمن جایگاه داران سوخت ، مجلس و وزارت نفت همواره مخالت سهمیه بندی شدن بنزین در کشور هستند و این موضوع خوشبختانه انجام نمی شود چرا که هنوز تبعات سهمیه بندی قبلی در کشور پاک نشده است که بخواهیم مجددا این موضوع را مطرح کنیم.

 

وی در ادامه با اشاره به افزایش نرخ بنزین در کشور نیز بیان داشت: عده ای در مجلس همواره مخالفت افزایش نرخ بنزین هستند و فشار های آنان باعث شده است که این امر در کشور محقق نشود و بنزین تا آخر سال 97 هیچ تغییری در قیمت آن حاصل نمی شود ؛ برخلاف این نظر وزارت نفت همواره به دنبال افزایش نرخ بنزین در سال جاری بوده است.

 

رئیس جایگاه‌داران سوخت کشور همچنین در خصوص حفظ کارت های سوخت گفت: الان هم بنزین با کارت سوخت در جایگاه ها ارائه می شود اما وزارت نفت به دنبال این است که بنزین با کارت های شخصی به مردم ارائه شود؛ اما ما به دنبال این هستیم تا طرح جدیدی را که در این خصوص تهیه و تنظیم کرده ایم تصویب و به اجرا برسانیم.

 

وی در خصوص جزئیات طرج دید ارائه بنزین عنوان کرد: طرح جدید در خصوص نحوه پرداخت است که کارتی طراحی کرده ایم که هم پرداخت را سهل می کند و چالش بین کارگر و خریدار را نیز به حداقل می رساند، به طوریکه شخص تنها با کارت خود وارد جایگاه شده و با آن نیز بنزین خریداری می کند و مبلغ نیز از طریق شارژ همان کارت پرداخت می شود.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک