سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۳/۲۵/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۱۳:۲۵ - اذان ظهر:۱۲:۳۶:۵۱ - اذان مغرب:۱۹:۲۸:۴۴
بجنورد
۹° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۵۶۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ساعت ۱۹:۲۱

آمریکا زهرش را در شرق سوریه ریخت: جزئیات حملات شب گذشته جنگنده‌های آمریکایی به پایگاه جبهه مقاومت در البوکمال + نقشه میدانی

شب گذشته جنگنده های ائتلاف غربی، پایگاه نیروهای «کتائب حزب الله» عراق را در شهرک «الهری» در جنوب شهر راهبردی «البوکمال» بمباران کردند.
آمریکا زهرش را در شرق سوریه ریخت: جزئیات حملات شب گذشته جنگنده‌های آمریکایی به پایگاه جبهه مقاومت در البوکمال + نقشه میدانی,

به گزارش مشرق، شب گذشته جنگنده های ائتلاف غربی در یک حمله تلافی جویانه، مواضع نیروهای جبهه مقاومت و ارتش سوریه را در جنوب استان دیرالزور و در نزدیکی مرزهای مشترک با عراق هدف قرار دادند.

یک منبع میدانی در گفت وگو با مشرق به جزئیات حملات شب گذشته اشاره کرد و گفت: جنگنده های ائتلاف غربی، پایگاه نیروهای «کتائب حزب الله» عراق را در شهرک «الهری» در جنوب شهر راهبردی «البوکمال» بمباران کردند.

این منبع میدانی با توضیح این مطلب که پایگاه نیروهای مقاومت در غرب گذرگاه القائم عراق واقع شده، گفت: در حملات شب گذشته حدود ۲۰ تن از رزمندگان جبهه مقاومت شهید و زخمی شدند.

وی با بیان این که امکان افزایش تعداد شهدا به دلیل شدت جراحات برخی از رزمندگان وجود دارد، تصریح کرد: حمله ناجوانمردانه جنگنده های ائتلاف غربی برای انتقام شکست های سنگین و ناکامی های چند روز گذشته تروریست های داعش در نفوذ به شهر البوکمال و غرب رود فرات صورت گرفت.

این منبع میدانی افزود: در یک ماه گذشته تروریست های داعش با پشتیبانی ائتلاف غربی عملیات های مختلفی را در شرق سوریه انجام دادند که با واکنش قاطع نیروهای جبهه مقاومت روبه رو شدند و همین مسئله خشم آنان را برانگیخت.

 به گزارش مشرق، در جریان درگیری های یک ماه گذشته شرق سوریه، رزمندگان «کتائب حزب الله و لشکر فاطمیون» نقش ویژه ای را در دفع حملات ایفا کردند و تلاش آمریکا را برای به هم پیوستن تروریست های داعش در جنوب و شرق استان حمص و جنوب غرب و شرق استان دیرالزور به یکدیگر ناکام گذاشتند.

از غرب رود فرات خبر می رسد، رزمندگان جبهه مقاومت عملیاتی را علیه تروریست های محاصره شده داعش در جنوب غرب استان دیرالزور انجام دادند و موفق شدند مناطق «کبت، بئر الورک، بئر العطشان» را به طور کامل پاکسازی کنند

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک