سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۳/۲۵/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۱۳:۲۵ - اذان ظهر:۱۲:۳۶:۵۱ - اذان مغرب:۱۹:۲۸:۴۴
بجنورد
۹° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۵۷۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ساعت ۸:۸

کلید موفقیت ایران برابر اسپانیا از نظر دستیار کی‌روش

دستیار کارلوس کی‌روش کلید موفقیت تیم ملی فوتبال ایران مقابل اسپانیا را عدم دادن فرصت برای فکر کردن به بازیکنان حریف می‌داند.
کلید موفقیت ایران برابر اسپانیا از نظر دستیار کی‌روش,

به گزارش مشرق، اوسیانو داکروز، دستیار کارلوس کی‌روش در  تیم ملی فوتبال ایران در گفت‌وگو با «رادیو مارکا» اسپانیا، با اشاره به پیروزی ایران مقابل مراکش گفت: ما به مانند همیشه اعتماد به نفس داریم چون ماه‌ها برای داشتن چنین اعتماد به نفسی کار کرده‌ایم. می‌دانیم که می‌توانیم به مرحله بعدی جام جهانی 2018 صعود کنیم.

وی ادامه داد: ما با سه تیم خیلی قدرتمندی همگروه هستیم و می‌دانیم که کارمان در گروه B دشوار است، اما خوشحالیم که به عنوان صدرنشین گروه پا به بازی دوم‌مان می‌گذاریم. در مورد مراکش هم باید بگویم که نمی‌توانیم آنها را به خاطر شکست در بازی‌ اول‌شان از بین کاندیداهای صعود به دور بعد کنار بگذاریم و قطعاً آنها اسپانیا و پرتغال را به دردسر خواهند انداخت.

دستیار کارلوس کی‌روش در خصوص بازی چهارشنبه شب تیم ملی فوتبال ایران مقابل اسپانیا نیز یادآور شد: کلید موفقیت مقابل اسپانیا این است که اجازه فکر کردن به آنها را ندهیم.

اوسیانو در پایان در پاسخ به این پرسش که «آیا فکر می‌کنید که اخراج لوپتگی از سرمربیگری اسپانیا روی این تیم تأثیر گذاشته است؟»، خاطرنشان کرد: خیر، اسپانیا همچنان تیم قدرتمندی است.

منبع: تسنیم
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک