شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲/۲۲/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۵۵:۵۷ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۱۱ - اذان مغرب:۱۷:۴۵:۳۵
بجنورد
۶° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۵۷۶۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ساعت ۱۵:۱۱
حاجی‌بیگی در گفت‌وگو با فارس:

برای لغو شدن محرومیت تلاش‌های زیادی انجام دادیم اما نتیجه مطلوبی نگرفتیم/ اردوی کرواسی از همه نظر خوب است

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: با وجود همه تلاش‌هایی که انجام دادیم اما متأسفانه شنیدیم که پنجره نقل و انتقالات ما باز نخواهد شد و منتظر ابلاغ نهایی رای هستیم.
برای لغو شدن محرومیت تلاش‌های زیادی انجام دادیم اما نتیجه مطلوبی نگرفتیم/ اردوی کرواسی از همه نظر خوب است,

محمدرضا حاجی‌بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص وضعیت پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس،‌گفت: با وجود همه تلاش‌هایی که انجام دادیم اما متأسفانه شنیدیم که پنجره نقل و انتقالات ما باز نخواهد شد و منتظر ابلاغ نهایی رای هستیم.

وی ادامه داد: متأسفانه وکیلی که در ابتدای کار این پرونده را پیگیری می‌کرد مسیر انحرافی را پیش گرفت و به جای شکایت از فیفا از باشگاه ریزه اسپور ترکیه شکایت کرد و این اشتباه باعث شد تا کلاً کارها غلط پیش برود. این رأی صادر شده و منتظر ابلاغ آن هستیم هر چند که از شواهد امر به نظر نمی‌رسد نتیجه مطلوبی بگیریم. البته به مربیان و بازیکنان پرسپولیس اعتماد و اعتقاد زیادی داریم و با همین نفرات کار را به خوبی پیش خواهیم برد.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در پی این اتفاق قطعاً از وکیلی که این اشتباه عجیب را انجام داده بود شکایت خواهیم کرد تا خسارت وارده به باشگاه پرسپولیس را بگیریم.حتی ما این وکیل را عزل نکرده بودیم بلکه او خودش انصراف داد و به همین دلیل ما از این وکیل شکایت خواهیم کرد تا حق پرسپولیس را از او بگیریم.

وی در خصوص اردوی سرخ‌‌پوشان در کرواسی هم تصریح کرد: جمیع جهات را که در نظر گرفتیم متوجه شدیم انجام اردو در کرواسی از چند جهات به سود ما خواهد بود چرا که در این کشور می‌توانیم بر خلاف ترکیه با تیم‌های مطرح و نامدار بازی کنیم و از طرفی هم شرایط کمپ به گونه‌ای خواهد بود که بازیکنان همه تمرکز و تلاش خود را برای تمرینات خواهند گذاشت و برانکو هم بر بالای سر همه امور قرار دارد.

انتهای پیام/ا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک