دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۰۵:۵۹ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۵۲ - اذان مغرب:۱۷:۳۶:۲۵
بجنورد
صفر° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۵۷۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ساعت ۲۳:۱۱

افزایش ۱۰ درصدی زکات فطریه در سازمان بهزیستی

معاون مشارکت‌های مردمی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور گفت: بر اساس گزارشات اولیه ۱۷ میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان از محل زکات فطریه جمع آوری شده است که این رقم در روزهای آتی افزایش خواهد یافت.
 افزایش ۱۰ درصدی زکات فطریه در سازمان بهزیستی ,

محمد علی کوزه‌گر معاون مشارکت‌های مردمی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به میزان فطریه جمع آوری شده در عید سعید فطر اظهار کرد: همانطور که اعلام شده است سازمان بهزیستی به عنوان یکی از دو نهاد حمایتی اجازه جمع آوری فطریه را بر اساس فتوای مقام معظم رهبری دارد.

وی تصریح کرد: همزمان با عید سعید فطر، سازمان بهزیستی تمهیداتی را برای جمع آوری فطریه و کفاره کرد و در این زمینه با استفاده از روش‌های سنتی و نوین اقدام به جمع آوری فطریه کرد.

کوزه‌گر ادامه داد: متاسفانه برخی از استان از استقرار صندوق های جمع آوری فطریه با لوگوی سازمان بهزیستی در محل‌های برگزاری نماز عید سعید فطر (مصلی ها)ممانعت کردند و در تهران نیز اجازه استقرار صندوق‌های بهزیستی را در مصلی ندادند.

معاون مشارکت‌های مردمی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور افزود: بر اساس گزارشات اولیه از استان ها تا به امروز 17 میلیارد و 600 میلیون تومان جمع اوری شده است که البته هنوز هم جمع آوری کمک‌ها ادامه دارد و این رقم طی روزهای آتی افزایش خواهد یافت.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه جمع آوری فطریه از سوی سازمان در هر استان و شهرستان بوده قاعدتاً کمک‌های جمع آوری شده در همان استان‌ها هزینه می شود ضمن اینکه هنوز میزان کمک‌های غیر نقدی هم محاسبه نشده است و میزان کمک‌ها تا به امروز 10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک