سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۱:۵۱ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۴۹ - اذان مغرب:۱۸:۰۸:۳۴
بجنورد
۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۵۸۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ساعت ۱۵:۵۴

قصور پزشکی در مرگ کودک خرمشهری صورت نگرفته است

آبادان - مدیر شبکه بهداشت و درمان خرمشهر گفت: در مرگ کودک خرمشهری هیچگونه قصور پزشکی در بیمارستان صورت نگرفته است.
قصور پزشکی در مرگ کودک خرمشهری صورت نگرفته است,

فرشید بهشتی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن عرض تسلیت به خانواده کودک تازه درگذشته خرمشهری افزود: این کودک پیش از مراجعه به بیمارستان سه بار به مطب پزشکان بخش خصوصی مراجعه داشته که بار آخر به علت بدحال بودن، شوک ناشی از کم‌آبی شدید بدن و کاهش سطح هوشیاری و اختلال تنفسی توسط پزشک، به بیمارستان ولیعصر(عج) ارجاع داده شد.

وی با بیان اینکه شرایط بد بیمار به صورت تلفنی به رئیس بیمارستان نیز اطلاع داده شد، اظهار کرد: پس از مراجعه بیمار به اورژانس، بلافاصله به اتاق احیاء اعزام شد و با وجود اینکه به دلیل شوک شدید، رگ های محیطی مشخص نبود، اقدامات درمانی به سرعت شروع می‌شود که در این هنگام به علت اسیدوز شدید و پتاسیم خون بالا به رغم تلاش زیاد کادر درمانی، کودک فوت می‌شود.

 مدیر شبکه بهداشت و درمان خرمشهر با اشاره به مطالب کذب منتشر شده در فضاهای مجازی در خصوص فوت این کودک تصریح کرد: به رغم ارائه خدمات درمانی مناسب به شهروندان خرمشهری، طرح مطالبی نادرست به جز دلسردی کادر درمان بیمارستان نتیجه‌ای را در بر ندارد.

بهشتی گفت: بیمارستان ولیعصر(عج) به لحاظ ارائه خدمات درمانی یکی از بیمارستان های پیشرو در منطقه بوده و آمار و شاخص های بهبود یافتگان، تعداد اعمال جراحی، تعداد معاینه بیماران در کلینیک فوق تخصصی شهید عسگری‌زاده، تعداد سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی‌های انجام شده و کاهش آمار سزارین و غیره نشانه اعتماد مردم و شاهد این ادعا است.

وی در پایان افزود:  واحد شکایات و روابط عمومی بیمارستان ولیعصر(عج) و شبکه بهداشت و درمان خرمشهر همه‌روزه در خدمت همشهریان بوده  تا با پیشنهادها و انتقادهای سازنده خود، ما را در ارائه خدماتی بهتر یاری کنند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک