دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۰۵:۵۹ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۵۲ - اذان مغرب:۱۷:۳۶:۲۵
بجنورد
صفر° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۶۲۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ساعت ۱۲:۲۹

حضور آتش‌نشانان همدانی در ۸ عملیات امداد و نجات

همدان - رئیس سازمان آتش نشانی همدان گفت: آتش نشانان همدانی طی ۲۴ ساعت گذشته در ۸ عملیات امداد و نجات شرکت کردند.
حضور آتش‌نشانان همدانی در ۸ عملیات امداد و نجات ,

محمدرضا بیاناتی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: شرکت در ۲۸ عملیات اطفای حریق و ۸ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

وی با بیان اینکه دیروز شهروندان ۴۹۴ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته اند، گفت: از این تعداد تماس ۳۶ مورد منجر به عملیات شده، ۱۵ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرار شده، ۹۵ تماس اشتباه بوده و متاسفانه ۳۸۳ مورد ایجاد مزاحمت و یک مورد گزارش حریق کذب بوده است.

وی گفت: عملیات انجام شده در این مدت ۲۸ مورد آتش سوزی شامل ۲ مورد حریق باغ در سنگستان و جاده حیدره، حریق سطل زباله در امامزاده عبدالله و ۲۵ مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در بلوار ولایت، پشت میدان بار ۳ مورد، بلوار مطهری ۲ مورد، شهرک فرهنگیان ۳ مورد، جاده فقیره، میدان بیمه، بلوار نجفی، میدان باباطاهر، بلوار بدیع الزمان ۲ مورد، منوچهری، جاده تهران ۲ مورد، بلوار امام خمینی (ره) ۲ مورد، جولان، میدان ۷ تیر، بلوار شهید همدانی، جاده فقیره و بلوار علاقبندیان بوده است.

بیاناتی گفت: همچنین ۸ مورد عملیات امداد و نجات شامل ۲ مورد نجات افراد محبوس شده در آسانسور در جوادیه و شهرک مدرس، عملیات امداد و نجات در حادثه سقوط خودرو در دره در چشین، عملیات امداد و نجات در حادثه احتمال ریزش آوار در جاده فقیره و ۴ مورد مهار حیوانات در جاده ملایر ۲ مورد، بلوار ۱۵ فروردین و گلزار توسط آتش نشانان به انجام رسید.

رئیس سازمان آتش نشانی همدان گفت: تعداد ۳ نفر نجات یافته طی این عملیات گزارش شده است.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک