دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۰۵:۵۹ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۵۲ - اذان مغرب:۱۷:۳۶:۲۵
بجنورد
صفر° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۶۳۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ساعت ۸:۱

تخلف دولت در افزایش ۱۵درصدی نرخ گاز طبیعی/ دولت حق افزایش نرخ حامل های انرژی را نداشت

عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهارداشت: اقدام دولت بر خلاف قانون برنامه ششم توسعه بوده و هیچ هماهنگی با مجلس برای افزایش نرخ گاز طبیعی صورت نگرفته است.
تخلف دولت در افزایش 15درصدی نرخ گاز طبیعی/ دولت حق افزایش نرخ حامل های انرژی را نداشت,

هدایت الله خادمی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در واکنش به افزایش 15درصدی نرخ گاز طبیعی از سوی دولت اظهارداشت: اقدام دولت بر خلاف قانون برنامه ششم توسعه بوده و هیچ هماهنگی با مجلس برای افزایش نرخ گاز طبیعی صورت نگرفته است.

 

وی ادامه داد: در لایحه ای که از سوی دولت در خصوص افزایش حامل های انرژی به مجلس داده شد، مجلس همواره مخالف افزایش حامل های انرژی بوده است و بر اساس برنامه ششم نیز دولت حق افزایش نرخ حامل های انرژی را نداشته است.

 

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت همواره به دنبال افزایش نرخ حامل های انرژی بوده و مجلس هم همیشه با این موضوع مخالفت کرده است؛ دولت به دنبال این است که اندک اندک قیمت سایر حامل های انرژی را نیز افزایش دهد.

 

خادمی افزود: در اولین جلسه کمیسیون انرژی به موضوع افزایش حامل های انرژی بدون مصوبه مجلس خواهیم پرداخت و دولت نیز باید در این باره به مجلس پاسخ دهد.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک