شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲/۲۲/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۵۵:۵۷ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۱۱ - اذان مغرب:۱۷:۴۵:۳۵
بجنورد
۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۶۳۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ساعت ۳:۴۱

رحیمی: در حال رایزنی برای چند بازی تدارکاتی بیشتر هستیم

رئیس فدراسیون هندبال به دنبال درخواست سرمربی خارجی تیم بزرگسالان برای انجام بازی‌ها و اردوهای تدارکاتی بیشتر گفت: در حال رایزنی برای انجام چند بازی بیشتر هستیم.
رحیمی: در حال رایزنی برای چند بازی تدارکاتی بیشتر هستیم,

به گزارش خبرنگار مهر، سومین اردوی تیم ملی هندبال مردان کشورمان با هدف حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا روز جمعه گذشته به پایان رسید. در پایان این اردو، زوران کاستاراتوویچ سرمربی تیم ملی هندبال طی گفتگویی با خبرگزاری مهر عنوان کرد که مهمترین خواسته اش انجام بازیهای تدارکاتی و اردوهای خارجی بیشتر است. رحیمی رئیس فدراسیون هندبال نیز از تلاش برای تحقق درخواست این مربی خبر داد. 

علیرضا رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اینکه برنامه فدراسیون برای برگزاری بازیها یا اردوهای خارجی بیشتر گفت: قرار است تیم به تورنمنت بین المللی قطر برود. در کنار آن در تلاش هستیم و تا پایان هفته نیز وضعیت یک تا بازی تدارکاتی دیگر مشخص خواهد شد. 

وی افزود: اینکه تنها بازی تدارکاتی برای تیم پیش بینی شود کافی نیست چرا که بازی می تواند دوستانه باشد اما اگر در سطح یک تورنمنت باشد بهتر است. 

رئیس فدراسیون هندبال برای انجام این بازیها با کدام کشورها وارد مذاکره شده است نیز گفت: قرعه کشی بازیهای آسیایی انجام نشده است و ما نمی دانیم در کدام گروه هستیم اما می دانیم کدام کشورها در مسابقات شرکت کرده اند. تلاش می کنیم تا با کشورهایی بازی کنیم که در بازیهای آسیایی نباشند. 

وی در ادامه به تدارکات تیم هندبال ساحلی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان اشاره کرد و بیان داشت: تیم ساحلی ما هم به اردو و مسابقه تدارکاتی عمان رفت. دو بازی دوستانه نیز انجام دادند. تلاش می شود تا به همان شکل بازیهای دوستانه ای برای تیم بزرگسالان برنامه ریزی شود. 

رحیمی در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات ارزی نیز معضلی بر سر راه تدارکات تیم است، گفت: مسائل اقتصادی به همه تیم ها نه فقط هندبال ضربه می زند. با این حال کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش برای ما سنگ تمام گذاشته اند. سه نوبت از بودجه کمیته تاکنون پرداخت شده و وزارت ورزش نیز ماهانه یک دوازدهم بودجه را پرداخت می کند و چیزی از این بابت کم نگذاشته اند. 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک