سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۳/۱۸/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۱:۵۱ - اذان ظهر:۱۱:۴۸:۴۹ - اذان مغرب:۱۸:۰۸:۳۴
بجنورد
۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۰۶۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ساعت ۲:۲۳
 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:

درخواست کنندگان مذاکره مجدد با آمریکا دست نشانده دشمن هستند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: افراد درخواست کننده طرح مذاکره مجدد ایران با آمریکا خود فروخته یا دست نشانده ی دشمن هستند.
درخواست کنندگان مذاکره مجدد با آمریکا دست نشانده دشمن هستند,

حجت الاسلام محمد علی سالاری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک در رابطه به نامه اخیر برخی از اصلاح طلبان مبنی بر مذاکره مجدد با آمریکا اظهار کرد: رابطه ایران و آمریکا قضیه ی ساده ای نیست و برقراری ارتباط بین این دو کشور غیرممکن است.

 وی بیان کرد: کسانی که پرچم تسیلم را بلند کردند و خواستار مذاکره مجدد با آمریکا شدند، تفکری صد درصد اشتباه دارند.

حجت السلام سالاری خاطر نشان کرد: آمریکا به مانند  حیوانی درنده خو می ماند و امکان ناپذیر است که بتواند با سایر افراد ارتباط برقرار کند.

وی ارتباط بین استکبار و دین حق الهی را غیرممکن خواند و ادامه داد: مگر اینکه دیگر مسکتبر دست از استکبار خود بردارد و اینکه آمریکایی در کار نباشد و یا اینکه ایران در مقابل خواسته های آمریکا کوتاه بیاید.

حجت السلام سالاری یادآور شد: با مراجعه به سابقه ی 40 ساله ی انقلاب و حوادث قبل از انقلاب و توطئه های آمریکا و انگلیس به وضوح می توان دشمنی های آن ها را دید.

وی اضافه کرد: ایران از ابتدا با آمریکا مخالفتی نداشت، و در شعارهایش خبری از مرگ برآمریکا نبود، بلکه مرگ بر مستکبر، مرگ بر ضد قانون بشر شعارشان بود و آمریکا با اعمالش این شعار را برای خود ایجاد کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری به دفعات و در جلسات خصوصی و عمومی خواستار عدم انجام مذاکره با آمریکا شدند، ادامه داد:  ایشان تاکید کردند در صورت انجام مذاکره التزام عملی بگیرد چراکه به راحتی نمی شود به آمریکا اعتماد کرد.

 وی اضافه کرد: اعتماد به آمریکا تجربه ای تلخ و سنگین برای ما رقم زد و یک دوره از وقت دولت و ملت را گرفت.

حجت السلام سالاری بیان داشت: سیاست های ترامپ به عنوان نفر اول این کشور در هر موقعیت زمانی، با توجه به نیاز روزش تغییر می کند.

وی عنوان کرد: دیپلمات های ایرانی در طی مذاکرات در مقابل دیپلمات های قهار در حوزه شیطنت های سیاسی با تقوا کار کردند، سعی کردند برجام را به نتیجه برسانند، که لازم بر این است تا به آن ها خداقوت بگوییم.

حجت السلام سالاری مطرح کرد: افرادی که درخواست مذاکره مجدد به آمریکا دادند و به آن ها  اعتماد کردند این ها افرادی باشند خود فروخته یا دست نشانده ی دشمن هستند و یا می تواند نشان از حماقت این افراد باشد.

وی گفت: اگر کسی ایرانی و عاقل باشد، در این مدت پس از اجرای برجام و مشاهده نوع برخورد آمریکا، نیازی به اعتماد مجدد با آن ها دیده نمی بیند.

حجت اسلام سالاری با اشاره با بیانات رهبری گفت:  سال 88 به تعدد اعلام شد که من دست دشمن را پشت این قضایا می بینم ولی این ها در زمین دشمن بازی می کردند.

وی گفت: دشمنان، انقلاب مردم ایران را نمی خواهند، مردم باید حواسشان باشد و هوشیار و همیشه در صحنه باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: مردم جان و مال خودشان را تقدیم نظام اسلامی ایران کردند، باید مردم این حوادث را در حافظه تاریخی خود نگه دارند.

وی گفت: این افراد باید به مردم و خانواده های شهدا نامه ای بزنند و خواستار بخشش از سمت مردم باشند.

حجت السلام سالاری خاطر نشان کرد: ایران رهبری فرزانه و حاکمی عادل به زمانه دارد که در همه ی حوادث بعد از انقلاب با رهبری و مدیریت حکیمانه کشور را از همه ی تلاطم ها سالم نگه داشته است.

وی با بیان اینکه سیاست های ضد انسانی آمریکا در طول تاریخ سابقه دارد، یادآور شد: خروج آمریکا از معاهده حقوق بشر نشان از رذیلت آن ها دارد.

حجت السلام سالاری خاطرنشان کرد: آمریکا حتی برای افرادی که نامه مذاکره مجدد با آمریکا زده اند نیز کاری نمی کند و سیاست خود را اجرا می کند چراکه آمریکا برای این افراد هیچ ارزش و اعتباری قائل نیست.

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک