پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۵۸:۲۰ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۲۵ - اذان مغرب:۱۷:۴۳:۳۵
بجنورد
۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۷۶۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ساعت ۳:۹
در گفت و گو با عصر اترک اعلام شد:

بهره برداری از ۱۱ کتابخانه شهری و روستایی در خراسان شمالی

معاون توسعه و مدیریت منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان شمالی از تکمیل و بهره برداری از 11 کتابخانه ناتمام شهری و روستایی در خراسان شمالی در سال جاری خبر داد.
بهره برداری از 11 کتابخانه شهری و روستایی در خراسان شمالی,

علی اکبر طهماسبی، معاون توسعه و مدیریت منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: هم اکنون سه کتابخانه شهری شامل کتابخانه های مرکزی بجنورد، آشخانه و اسفراین همچنین هشت کتابخانه روستایی از جمله کتابخانه های ناتمام روستاهای دشت، گریوان، ارکان، قلعه جق، چهار بید) در استان که به پیشرفت فیزیکی 90 درصدی رسیده اند، از محل اعتبارات سال مالی 96 در حال تکمیل هستند.

طهماسبی با اشاره به اینکه آغاز ساخت آنها طی سال های 89 و 90 کلید خورده بودند، اعلام کرد: این 11 کتابخانه شهری و روستایی در سال جاری تکمیل و بهره برداری خواهند رسید.

وی خاطر نشان کرد: با بهره برداری از این 11 کتابخانه، 12 هزار متر مربع به فضای 12 هزار متر مربعی کنونی کتابخانه های استان اضافه خواهد شد.

وی در بخشی دیگر از سخن خود همچنین عنوان کرد: در حال حاضر دو پروژه دیگر شامل مجتمع فرهنگی و هنری دو برار و موزه هنرهای معاصر در شهر بجنورد نیز از دیگر پروژه های ناتمام در حوزه این اداره کل است که تکمیل آنها به اختصاص اعتبارات ملی نیازمند است.

معاون توسعه و مدیریت منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان شمالی گفت: هم اکنون مجتمع فرهنگی و هنری دوبرار به 45 درصد پیشرفت فیزیکی و موزه هنرهای معاصر نیز 30 درصد پیشرفیت فیزیکی رسیده اند که اخیرا فقط برای ادامه ساخت مجتمع فرهنگی و هنری دوبرار اختصاص650 میلیون تومان ابلاغ شده است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک